PvP EP Satışı Yap

PvP EP Satışı Yap


Güvenli ve kolay bir şekilde PVP E-Pin satışlarınızı gerçekleştirmek mi istiyorsunuz?

Kolay ve Güvenli bir şekilde oyuncularınızın oyun içi alışverişlerinde kullanılan E-Pin kodlarını Playsell'de satabilirsiniz.


PvP E-Pin Satışı Nasıl Yapılır?

  • Metin2, Knight Online ve Silkroad gibi PvP Oyunları için E-Pin satışlarınızı Playsell'de satmak için öncelikle Mağaza başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Playsell Mağaza başvurusu sayfamızı ziyaret edin.


PvP E-Pin Kodlarımın Ödemesini Nasıl Alırım?

Web sitemizde bulunan Satıcı panelinize satışlardan doğan kazancınız komisyon düşülerek aktarılır ve aktarılan bu ücreti ertesi gün hesabınıza çekebilirsiniz.


Neden Playsell'de E-Pin satmalıyım?

Playsell 2020 Yılından bu yana Oyuncu Pazarında ciddi bir aktif oyuncu kitlesine sahiptir. 200.000'in üzerinde Aktif MMORPG Oyuncu kitlesi ile satışını yaptığınız ürünleri üyelikli veya üyeliksiz anında satabiliceğiniz muthiş bir pazar payı rolü alır.


Direct API ile E-Pin Satışı Nedir?

Direct API ile Oyuncularınıza doğrudan Sahibi olduğunuz PvP Sunucunun Kullanıcı adları veya farklı bir geliştirme seçeneğiniz ile hesaplara satışını yaptığınız ürünü doğrudan yükleyebilirsiniz. Doğrudan herhangi bir ödeme yöntemi kullanmadan sadece Playsell ödeme yöntemlerini kullanarak E-Pin satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizlere ulaşın.


Playsell hangi Ödeme Yöntemlerini Sunar?

Kullanıcılarınız Kredi Kartı (Taksitli), Banka Kartı, Yurt içi ve Yurt Dışı Ödeme, İninal v.b Cüzdan Uygulamaları, Havale ve Kripto ödeme yöntemleri ile Playsell'den alışveriş yapabilirler


Playsell'de Reklam Verebilir miyim?

PvP Sunucularınızda doğrudan satışlarınızı Playsell üzerinde yaptığınız sürece ücretsiz reklam çözümleri ve komisyon indirimleri tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayın


Şirketim Yok PvP E-Pinlerimi satmak istiyorum?

Şirketiniz olmadan da Playsell'de PvP E-Pin kodlarınızı satabilirsiniz.


PvP EP Satışı Yap

Başvuru yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.