About Us

Kısaca Playsell...


Playsel.com; Playsel Elektronik Ticaret Limited Şirketi'ne bağlı, online oyunlar için e-pin, popüler PC oyunları için CD Key ve daha pek çok kategoride dijital kod şekline getirilebilen ürünleri en uygun fiyata ve güvenilir şekilde kullanıcılarına sunan bir platformdur. Birçok ödeme seçeneği ile kolayca ve güvenle bakiye yüklenebilen, kullanıcılarının güvenliğine, memnuniyetine en üst düzeyde önem veren Playsel, binlerce İnternet Kafe’den oluşan saha satış ağıyla Türkiye’nin öncü ve güçlü dijital kod dağıtıcısıdır.


Kurulduğumuz ilk andan itibaren Türkiye'de oyun sektöründe sağlam adımlarla ilerlemeyi, üyelerimize en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak sektöre ilk adımlarımızı attık. Yüksek güvenlikli alışveriş sistemimiz ile size profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Firmamız kazanç odaklı değil, Müşteri Memnuniyeti odaklıdır.

aktadır. Sistem içerisinde ve sosyal medya hesaplarımızda düzenli olarak etkinlik düzenlenmektedir. Ödeme verileriniz PayTR AŞ. Tarafınca güvende! Sistem üzerinden 3.parti yazılımlara verdiğiniz kredi kartı bilgileriniz kesinlikle bizim tarafımıza paylaşımı bulunmamaktadır. Kart bilgilerinize kesinlikle firmamız ulaşmamaktadır.

Playsel.com Güvenilir mi?

2020 Yılında hayal ettiğimiz işi planlarken 2021 Yılında harekete geçip yavaş ama emin adımlarla ilerlediğimiz bir Start UP projesi Playsel'i sizlere kısaca tanımlayalım;

Playsel henüz 1 Yaşında :) fakat bu kısa sürede sizin için bir çok şey başardık ve beklentinizi en iyi şekilde karşılamak için destanlar yazıyoruz...

Burada Gamerlerin tamamen satın almak istediği Online Oyun ürünlerini satılabilicek EN UCUZ fiyatlara bu ürünleri satan bir Epin sitesi tasarlama fikriyle yola çıktığımız sitemizde tüm oyun alışverişlerinizi hızlı bir şekilde teslim etmeyi hedefledik. 

Playsel yapıcağınız tüm işlemler en fazla bir kaç dakika. Kullanıcı deneyimini en üst düzeyde tutmak için elimizden geleni yapıyoruz ve sürekli güncelleniyoruz.


Size sunduğumuz fırsatları kısaca özetleyelim

 • Üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
 • Alışveriş yapıcağınız tüm ürünlerden Bonus bakiye kazanırsınız!
 • Satın aldığınız ürünleri anında teslim alırsınız.
 • Üye olarak daha fazla indirim kazanabilirsiniz.
 • Referans sistemimiz sayesinde getirdiğiniz arkadaşlarınızın yaptığı alışverişlerden otomatik olarak bakiye kazanabilirsiniz.
 • daha fazla taslak halinde bir kaç projemiz var ( Takipte Kalın ) 
 • ( En uygun fiyatlara ürün satışı yapıyoruz derken sözde değil gerçekten de öyle! ) Bunu siz değerli müşterilerimiz için yapıyoruz.


Playsel ödeme Güvenliğini Nasıl Sağlar?

 • PayTR ödeme alt yapısıyla sizlere güvenilir bir ödeme hizmeti sunuyoruz.
 • PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerimizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. 
 • PayTR, müşterilerimizin ödeme yaparken oluşabilecek endişeleri azaltmaktadır.
 • Ayrıca PayTR Kart bilgilerinizi saklamaz ve siz hariç kimse tarafından görünemez şekilde şifreler.
 • Kart ödemesi Havale ve EFT İşlemlerinizi 7/24 Yapabilme imkanı da sağlar.
 • Ayrıca diğer ödeme yöntemlerimizle Playsel üzerinden İninal Mobil Ödeme ve Papara kartınızla alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz


Playsel sizi korur yapıcağınız tüm işlemleri canlı destek üzerinden çözmek için bekleyen profesyonel ekibiyle size yardımcı olmak için her dakika adeta bir asker gibi nöbet tutar.

Playsel size instagram kanalı üzerinden çeşitli kampanyalar yapar.

Playsel Sizi DÜŞÜNÜR


Playsel üzerinden yapıcağınız alışverişlerinizde hangi kişisel bilgileriniz görünüyor? Playsel sadece yöneticileri tarafından görülebilen size ait görebildiği tüm bilgiler şeffaf bir şekilde aşağıda belirtilmiştir.

 • Siteden sipariş verdiğiniz Üyelikli veya Üyeliksiz belirttiğiniz Mail Adresiniz
 • Sipariş verirken belirttiğiniz telefon numaranız
 • Siparişi oluşturduğunuz IP Adresi
 • ve son olarak siparişte istenilen teslimat bilgileri Örn: Teslimat Noktası, Pubg Mobile ID v.b
 • Playsel yaşadığınız sorunları çözmek için beklemez hemen harekete geçer. Şikayet var gibi kanallarda oluşan şikayetlerinizi veya canlı destek üzerinden yaşadığınız problemlerinizi direkt çözüme ulaştırmak için gerekli kontrollerin ardından tüm probleminiz çözülene kadar elinden gelen her işlemi yapar.


Playsel ekibi olarak tüm dünya ülkelerine oyun ürünlerini 1 saniye içerisinde teslim ediyoruz. İşte dünya çapında hizmet verdiğimiz global pazaryerleri!


G2A, Eneba, Trendyol, Kinguin, Hepsiburada, Pazarama, Maximum Mobile, Vodofane Yanımda, N11, PTTAvm, Çiçeksepeti ve Daha sayamadığımız 100'lerce pazaryeri

Üstelik size küçük bir sır verelim; Playsel şikayetlerini Playsel'in kurucusu çözer :) 

Şikayetvar.com üzerinde oluşan tüm şikayetlerimize açık bir şekilde ulaşabilirsiniz 

https://www.sikayetvar.com/playsel