League of Legends RP - LoL RP Fiyatları En Ucuz WhatsApp Destek
Sepetim

League of Legends / League of Legends RP

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

107

Yorumlar ( 107 )

Uzun zamandır birçok oyuncu tarafından tercih edilen League of Legends, 2009 yılında çıkan MOBA türü bi oyundur. İlk çıktığında pek ilgi görmese de zamanla oyuncu kitlesini artmıştır. 2021 yılında ise sadece Türkiye'den milyonlarca kişi League of Legends oynamaktadır. League of Legends oynayanların bir çoğu Riot Points ( Lol Rp) almaktadır. Lol Rp ile beraber bir sürü eşsiz kostümü açılabilir, yeni totemler elde edilebilir veya farklı özelliklere erişim sağlanabilir. Sizde en ucuz Lol Rp alarak kostüm açmak istiyorsanız Playsel.com üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Oyunda 5v5 olmak üzere bir harita üzerinde oynanır. 3 Farklı Koridor ve bir adet orman vardır. Üst, Orman ve Orta koridora birer kişi gider. Alt koridora ise iki kişi gider. Koridorlarda bulunan kuleler minyonlar ile beraber savunularak rakip tarafın ana merkeze gelmesini engellemeye çalışılır. İlk olarak hangi takım karşı takımın Ana üstünü yok ederse, oyunu o kazanır.

League of Legends Riot Points ( Lol Rp) ile Ne Yapılır?

 

Lol Rp satın alarak oyun içinde bulunan ender, efsanevi, normal ve destansı kostümlere erişim sağlayabilirsiniz. Bu kostümlerin kendine özel görünüşleri ve hareketleri vardır. Bunun yanında profil simgesi, kostüm renkleri ve farklı totemler olmak üzere başka birçok ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. En ucuz Rp satın almak için Playsel.com adresini ziyaret edin.

 

League of Legends Riot Points ( Lol Rp) Nasıl Alınır?

 

-> En ucuz Lol Rp almak için ilk olarak lol rp  kategorisine gidin.
-> Kendinize uygun bir Lol Rp paketini seçin ve "Sepete Ekle" butonuna basın. Ardından sepetinize gelin ve "Alışverişi Tamamla" butonuna basınız.
-> Alışverişi tamamladıktan sonra isterseniz üyelik açarsanız devam edin, isterseniz üye olmadan kolay bir şekilde devam edebilirsiniz.
-> Son olarak ödeme yapacağınız yöntemi seçin ve ödeme işlemini tamamlayınız. Tebrikler, Lol Rp satın aldınız.


League of Legends Riot Points (Lol Rp) Fİyatları:

* 400 RP Riot Points = 15,96 ₺
* 805 RP Riot Points = 31,08 ₺
* 1770 RP Riot Points = 63,00 ₺
* 3620 RP Riot Points = 126,00 ₺
* 6450 RP Riot Points = 218,40 ₺
* 9620 RP Riot Points = 310,80 ₺

avatar