Zula Altın Satın Al - ZA Epin Fiyatları WhatsApp Destek
Sepetim

Zula / Zula Altın

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

67

Yorumlar ( 67 )

Türkiye’deki en büyük FPS oyunlarından biri olarak bilinen Zula, zamanında hem Türkiye'ye hem de Dünya’ya damga vurmuştur. Birçok ülkeden farklı kişiliklerin buluştuğu FPS tarzı oyun olan Zula, piyasa hacmi olarak Türk yapımı en büyük oyunlardan biridir. 2013 yılından bu yıla kadar düzenli bir şekilde kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmıştır. Oyunun içinde diğer FPS oyunları gibi birçok ayrıcalık bulunmaktadır. Özellikle silah skinleri, kıyafet görünümleri ve eldiven gibi unsurları zula altın ile satın alabilirsiniz.

2013 yılında kurulmasının yanı sıra tam anlamı ile 2016 yılında tam anlamıyla patlamıştır. Oyunda haritalar, silahlar ve diğer unsurların çoğu Türkiye’den esinlenerek yapıldığından dolayı farklı insanların ve özellikle Türklerin dikkatini çekmiştir. Zula ucuz altın satın alarak bu skinlerin birçoğuna kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Zulaoyun.com üzerinden Zula'yı indirerek hemen sizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Kısaca Zula Oyunu

İlk Türk yapımı MMOFPS oyunu olan Zula, diğer oyunların aksine bomba kur veya rehine kurtar tarzı değildir. Gladyo adı verilen iki tane paralı askerlerden oluşan grup birbirlerine karşı savaşır. Bu savaşın sonucunda hangisi diğerine göre daha üstün bir halde olursa o kazanmış olarak sayılır. Bu yapılan savaşlarda bazı özel ayrıcalıklar elde edebilirsiniz ama bu ayrıcalıkları elde edebilmek için ilk olarak za altın satın almanız gerekmektedir.

Zula Altını ne işe yarar?

Zula altını oyunun para birimidir. Zula altını ile beraber oyun içi birçok skini ve görselleri aktifleştirerek oyun zevkinizi kat kat arttırabilirsiniz. İlk olarak zula altını sayesinde karakterlerinize skin alabilirsiniz. Bu skinler çeşitli olmasının yanı sıra birbirinden farklı farklı olarak kategorilere ayırlmaktadır. Bunun yanında her FPS oyununda olduğu gibi Zulada da, silah skinleri alabilirsiniz. Her silahın farklı farklı skinleri ile oyuna olan tutkunuzu biraz daha arttırabilirsiniz.

 

Zula Altın Nasıl Alınır?

-> En ucuz za altın satın almak için ilk olarak playsel.com sitesine giriş yapın.
-> Giriş yaptıktan sonra Zula Altın kategorisine girin ve paketleri inceleyin.
-> Kendinize uygun bir paket bulduktan sonra paketi sepete ekleyin ve siparişi tamamla butonuna basın.
-> Siparişi tamamladıktan sonra üyeliğiniz ile devam ediniz (Eğer yok ise yeni bir üyelik oluşturun. Böylece kampanyaların çoğundan yararlanabilirsiniz.)
-> Üyeliğinizi de tamamladıktan sonra kart bilgilerinizi girerek siparişi tamamlayınız.
-> Ödeme yaptıktan sonra kısa süre içinde ucuz Zula Altınınız size ulaşacaktır.

 

Zula Altın Kaç TL?

3000 + 300 ZULA ALTINI -> 6.58 ₺
5850 + 585 ZULA ALTINI -> 13.16 ₺
16250 + 1625 ZULA ALTINI -> 34.78 ₺
34000 + 3400 ZULA ALTINI -> 65.80 ₺
70000 + 7000 ZULA ALTINI -> 131.60 ₺
150000 + 15000 ZULA ALTINI -> 253.80 ₺

 

Zula Altın Nasıl Kullanılır?

 

1.) Zula Altınını kullanmak için ilk olarak zulaoyun.com sitesine giriş yapın.

 

Zula altın yükleme

 

2.) Giriş yaptıktan sonra Zula Altın yükle kısmına tıklayın.

 

zula altın nasıl yüklenir

 

3.) Açılan pencereden e-pin veya Zula Altın olmak üzere çıkan iki seçenekten birini seçin.

 

 

 Seçtikten sonra Zula epin ve kodu yapıştırın. Tebrikler, başarılı bir şekilde altını yüklediniz.

 

 

avatar