Xbox Game Pass PC ve Konsol Üyelikleri - Ucuz Xbox Game Pass WhatsApp Destek
Sepetim

Xbox / Game Pass TR

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

1

Yorumlar ( 1 )

Microsoft'un gözde platformlarından biri olan Xbox, kendine has bir sistemi vardır. Bu sistemin içinde özellikle kullanıcıların neredeyse tüm oyunlarda yararlanması için bir sistem oluşturulmuştur. Bu sistemden sadece konsol (Xbox) kullanıcıları yararlanmıyor. Bunun yanında bilgisayardan girerek oynamak isteyen kişilerde yararlanabiliyor. Yani PC ve Xbox olmak üzere iki farklı şekilde Xbox Game Pass kodu vardır. Game pass alarak birçok oyuna ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Avantajları sadece oyunlar ile de kalmıyor. Çeşitli özellikleri de Xbox size ücretsiz olarak sunuyor.

Xbox Game Pass Avantajları Nelerdir?

Xbox Game Pass içinde neredeyse yüzlerce ve binlerce oyun vardır. Aylık olarak belirli bir ücret vererek bütün oyunlara sınırsız bir şekilde erişmek kullanıcıların en büyük avantajlarından biridir. Bunun yanında sürekli olarak indirimler ve kişiye özel fırsatlar da aktif bir şekilde çıkmaktadır. Xbox Game Pass satın almak isteyenler için en önemli durum, içinde hangi oyunların bulunduğudur. Xbox Game Pass içinde en popüler oyunlardan hiç bilinmeyen oyunlara kadar birçok oyun bulunmaktadır. Oyunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir:

-> Forza Horizon 5
-> Halo Serisi
-> FIFA 2021
-> Sea Of Thives
-> Minecraft
-> Mortal Kombat 11

Xbox Game Pass Kaç TL?

* XBOX GAME PASS ULTİMATE 1 AY (PC / KONSOL) = 92.00₺
* XBOX GAME PASS ULTİMATE 3 AY = 298.00₺
* XBOX GAME PASS 3 AY (PC) = 198.00₺
* XBOX GAME PASS 3 AY (KONSOL) = 188.00₺
* XBOX GAME PASS 6 AY (KONSOL) = 376.00₺

Xbox Game Pass Nasıl Kullanılır?

Ucuz Xbox Game Pass aldıktan sonra kullanmak istiyorsanız, yapmanız gereken belirli başlı adımlar vardır. Bu adımlar aşağıda madde madde listelenmiştir.

-/ İlk olarak https://www.xbox.com/tr-TR adresine giderek, sağ üst kısımdan oturum açmanız gerekmektedir.
-/ Giriş yaptıktan sonra üst barda "Oyunlar" kategorisi bulunacaktır. Oyunlar kategorisinin üstüne gelin ve alt kategorilerinin birinde "Kodu Kullanın" kategorisine tıklayın.
-/ Karşınıza kodu girmeniz için bir kutucuk çıkacaktır. O kutucuğa satın aldınız Xbox Game Pass kodunu giriniz.

avatar