200 TL Steam Cüzdan Kodu - En Ucuz Steam Cüzdan Epin WhatsApp Destek
Sepetim

Steam / Steam Cüzdan Kodu / 200 TL Steam Cüzdan Kodu

Steam Cüzdan Kodu 200 TL Steam Cüzdan Kodu

200 TL Steam Cüzdan Kodu

Bölge

Platform

Steam Oyunları

Geliştirici

Valve

Yayıncı

Belirtilmemiş

Tür

Web Tarayıcı

Barkod Numarası

Stok

Var

Bonus

0

Dijital Anahtar

12.35

Yorumlar ( 24 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Mükemmel

%100.00

  • Çok İyi

%0.00

  • İyi

%0.00

  • İdare Eder

%0.00

  • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
  • Değerlendirmeniz

Steam uzun zamandır birçok oyuncunun gözde platformu olmuştur. Diğer platforma kıyasla daha kullanışlı ve basit olduğundan dolayı birçok kişi Steam platformu tercih etmektedir. 2003 yılından bu yana sürekli olarak kendini geliştirerek devam etmiştir. Başta sadece 3-5 basit oyun bulundururken zamanla bu sayıyı 3-5 milyondan fazla bir hale gelmiştir. Güncel oyunların birçoğu steam platformu aracılığı ile oynanmaktadır. Yılın belirli zamanlarında birçok indirim ve ücretsiz oyunlar sunmaktadır.

Steamde Hangi Oyunlar Bulunur?

Steam üzerinde birçok oyun bulundurur. Bu oyunların bir kısmı herkes tarafından bilinen ve çoğu zaman oynanan oyunlardır. Fakat oyunların çoğu ücretlidir. Bazılarının ücreti yüksek iken bazılarının da diğerlerine oranla daha azdır. Zaman zaman Steam'in özel günler veya farklı günler için düzenlediği indirimlerde %15, %30, %50 ve zaman zaman %75 olmak üzere birçok indirime girebilir. Bu indirimlerden yararlanmak veya normal satın almak için Steam Cüzdan Kodu satın almak gerekir. Steam Cüzdan kodu satın al için playsel.com'u tercih edebilirsiniz. İşte aşağıda Steamde bulunan bazı oyunlar;

*CS:GO
* Dota 2
* Apex Legends
* PUBG
* Rust
* H1Z1
* Rocket Leguage
* Hunt
* Sea Of Thives
* We were Together
* Unturned
* Raft
* GTA IV, V
* Team Fortress 2
* Arma 3
* Dead By Daylight
* Euro Truck Simulator 2
* New World
* Battlefield V
* Destiny 2
* Layers Of Fear
* Portal 2
* The Forest

Yukarıda bazı oyunlar belirtilmiştir. Genellikle bu oyunlar ücretli olduğundan dolayı En Ucuz Steam Cüzdan Kodu ile satın alabilirsiniz. Steam Cüzdan Kodu 100 TL ile birçok oyunu alabilirsiniz.

STEAM Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

--> En ucuz Steam Cüzdan kodu satın almak için ilk olarak sitemize giriş yapmanız gerekir.

--> Giriş yaptıktan sonra "Steam Cüzdan Kodu" kategorisinden kendinize uygun bir paket seçin. ( Genel olarak 100 TL Steam Cüzdan Kodu tercih edilir)

--> Seçtikten sonra sepete tıkla butonuna tıklayınız ve sepetinize devam ediniz.

--> Sepete devam ettikten sonra son kez gözden geçirin ve alışverişi tamamla butonuna basınız.

--> Alışverişi tamamladıktan sonra üyelik birgilerini giriniz ve devam edin. Eğer üyeliğiniz yoksa yeni bir tane oluşturun. (Birçok kampanyadan ve duyurudan haberdar olabilirsiniz)

--> Üyeliğinizi de açtıktan sonra ödeme bilgilerinizi girerek siparişi tamamlayınız. Tebrikler! Başarılı bir şekilde En Ucuz Steam Cüzdan Kodu siparişini vermiş bulunmaktasınız.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

Steam cüzdan kodu ucuz satın aldıktan sonra kolay bir şekilde hesabınıza tamamlamak isterseniz, bu link(https://store.steampowered.com/account/redeemwalletcode?l=turkish) üzerinden kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İkinci bir yöntem olarak ise Steam platformu üzerinden Hesap kısmına tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan seçeneklerden bir cüzdan kodu veya hediye kartı aktifleşrir butonuna basınız. Bastıktan sonra satın aldığınız 15 haneli Cüzdan Kodunu giriniz.

Tebrikler! Başarılı bir şekilde aldığınız ürünü hesabınıza aktive ettiniz.

Steam SIKÇA SORULAN SORULAR