795 Free Fire Elmas Fiyatı - En Ucuz Free Fire 795 Elmas Ne Kadar WhatsApp Destek
Sepetim

Free Fire / Free Fire Elmas Türkiye / Free Fire 530 + 133 Elmas

Free Fire Elmas Türkiye Free Fire 530 + 133 Elmas Sadece Avrupa, Türkiye sunucusu için geçerlidir.

Free Fire 530 + 133 Elmas

Bölge

Platform

Apple,Google (Android)

Geliştirici

111dots Studio

Yayıncı

Garena

Tür

FPS,Mobil Oyun

Barkod Numarası

Stok

Yok

Bonus

0

Dijital Anahtar

1 Dakika

4.93

Yorumlar ( 22 )

Açıklama

Nasıl Kullanırım

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • Mükemmel

%100.00

  • Çok İyi

%0.00

  • İyi

%0.00

  • İdare Eder

%0.00

  • Kötü

%0.00

5.0

Puan Ortalaması

avatar
  • Değerlendirmeniz

İlk kez yapılacak Garena Free Fire hesabına elmas yükleme işleminde sadece TR Kodları için kısa süreli 2 kat bonus kampanyasını devam ederken sakın kaçırma.

Free Fire Elmas yükleme 2x Bonus kampanyası sadece 1 Kez kullanılır, daha önce 2 kat bonus aldıysanız tekrar aktif olmaz standart bonus aktarılır

 Telefon kullanımının artması ile beraber oyun sarıları da giderek artış göstermiştir. Bu oyunlardan bazıları piyasanın içine oturmuş ve kendine özel bir yer edinmiştir. Free Fire de bu oyunlardan biridir. 30 Eylül 2017 tarihinde 111dots studio tarafından piyasaya sunulmuş bir Battle Royale oyunudur. Çeşitli silahlar, karakterler ve skinler eşliğinde oynanan bu oyun, adeta bir görsel şölenden ibarettir. Oyunda bulunan çoğu özel skin ve eşyalar genellikle Free Fire Elmas karşılığında satılmaktadır. En ucuz elması satın almak için sitemiz üzerinden alım yapabilirsiniz.

Free Fire Nasıl İndirilir

.) İndirmek için cihazınızın kullandığı mağazaya girmeniz gerekmektedir ( Android cihazlar, Google Play Store; Ios cihazlar, App Store üzerinden indirebilir.)
.) Girdikten sonra arama kısmına "Garena Free Fire" veya direkt olarak "Free Fire" yazabilirsiniz.
.) Arama sonuçlarından en tepede bulunana tıklayın. Tıkladıktan sonra sonra açılan "Yükle" butonuna tıklayın.
.) Oyun yüklendikten sonra giriş kısmında Facebook, Twitter veya Gmail ile giriş yapabilirsiniz. Giriş yapmak istemezseniz misafir olacak şekilde de devam edebilirsiniz
.) Tebrikler! Başarılı bir şekilde giriş yaptınız. Artık istediğiniz oyun modunu seçerek Free Fire dünyasına atılmaya başlayabilirsiniz!

Free Fire Nasıl Oynanır

Çoğu Battle Royale benzer mantıkta olduğu gibi Free Fire de benzer mantık ile oynanmaktadır. Free Fire'yi ayıran bazı özellikler dışında diğer oyunların çoğuna benzemektedir. Klasik olarak mod seçtikten sonra bekleme alanına atmaktadır. Bekleme alanında oyuncuların dolmasını beklenmektedir. Oyuncular da dolduktan sonra direkt olarak uçağa aktarmaktadır. Harita üstünde isteğiniz bölgeye atlayabilirsiniz fakat silahların ve ekipmanların olacağı bölgeyi tercih etmek avantajınız olacaktır. Dezavantajı ise çok fazla ekipman veya silah olan yerler genellikle en fazla tercih edilen yerlerdendir. Buraya atlamanız durumunda kısa sürede ölebilir veya ekipman toplayamadan ölebilirsiniz. Bundan dolayı tercih edeceğiniz yerleri daha önceden deneyerek atlamanız sizi diğer oyunculardan bir adım öne götürecektir. Kısa zaman içerisinde oyuna adapte olarak kolay bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içinde efsanevi skinlere erişmek için ise Free Fire Elmasa ihtiyacınız vardır. En ucuz Free Fire Elmas satın almak için sitemiz Playsel.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Free Fire Elmas Nereden Alınır

Free Fire Elmas almak için birçok site vardır. Fakat güvenli ödeme sistemleri ile satın alabileceğiniz en iyi sitelerden biri Playsel.com'dur. İsterseniz üye olarak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. İsterseniz de üye olmadan direkt devam ederek hızlı bir şekilde satım alım yapabilirsiniz.

Free Fire Elmas Fiyatları

-> Free Fire 100 + 10 Diamond (110 Elmas) = 8,61 ₺

-> Free Fire 210 + 21 Diamond (231 Elmas) = 17,22 ₺

-> Free Fire 530 + 53 Diamond (583 Elmas) = 43,05 ₺

-> Free Fire 1080 + 108 Diamond (1188 Elmas) = 86,10 ₺

-> Free Fire 2200 + 220 Diamond (2420 Elmas) = 172,20 ₺

Avrupa ve Türkiye sunucularında geçen ek Elmas paketleri

-> 100 + 50 Free Fire Elmas = 10,25 ₺

-> 210 + 105 Free Fire Elmas = 20,50 ₺

-> 530 + 265 Free Fire Elmas = 51,25 ₺

-> 1.080 + 540 Free Fire Elmas = 102,50 ₺

-> 2.200 + 1.100 Free Fire Elmas = 205,00 ₺

Free Fire Elmas Nasıl Kullanılır?

* İlk olarak https://ggtopup.com/app adresine girin.

* Adrese girdikten sonra Free Fire görseline tıklayın.

* Görsele tıkladıktan sonra karşınıza ID alanı gelecektir. Bu alana elması yüklemek istediğiniz kişinin ID adresini girin.

* ID girdikten sonra oyuncuyu bulacaktır. Playsel.com üzerinden satın aldığınız kodu gelecek alana girin.

* Bulunan alana satın aldığınız elmas kodunu girdiyseniz, tebrikler! Free Fire Elmas yüklemesini başarılı bir şekilde yaptınız.

Free Fire SIKÇA SORULAN SORULAR