Yoru'ya Sonunda Rework Geliyor | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Yoru'ya Sonunda Rework Geliyor

Yoru'ya Sonunda Rework Geliyor

Yoru'ya Sonunda Rework Geliyor

Haberler

17.02.2022 21:21

Geçtiğimiz günlerde Riot Games, valoranta gelecek yeni güncellemeler hakkında açıklama yaptı. Bu güncellemerden biri de oyuncuların uzun süredir beklediği yoruya gelecek rework. Oyunlarımızda çok nadiren rastladığımız ve çoğu oyuncu için güçsüz bulunan yoru için oyuncular uzun süredir bir rework bekliyordu ve valorant geçtiğimiz aylarda yoru üzerinde çalıştıklarını, en kısa zamanda rework getireceklerini açıkladı. 8 Şubat 2022 tarihinde Riot Gamesin valorant hesabın da paylaştığı video ile yoruya önümüzdeki güncelleme de rework geleceğini açıkladı. İşte yeni güncelleme de yoruya gelen değişiklikler.

YORU REWORKLERİ

ÇATKAPI TEMEL YETENEĞİ (E): Çatkapı yani yorunun temel yeteneği olan E yeteneği kullanıldığı zaman bir top yorunun istediği yere ortalama bir hızda gider ve yoru ışınlanma topunun süresi dolana kadar istediği zaman topun üzerine ışınlanabilir. Şimdi ise E yeteneğine yeni bir özellik geldi ve yoru fake teleport atabiliyor yani yoru ışınlanma sesi veriyor fakat ışınlanmıyor, yoru bu sayede rakibin dikkatini dağıtarak bir adım daha öne geçiyor. Ayrıca ışınlanma topu reworkten önceki haline göre çok daha hızlı bir şekilde hareket ediyor bu da yoruyu daha atik ve hızlı bir hale getiriyor.

 

KÖR NOKTA (Q) YETENEĞİ: Yoru herhangi bir zemine, duvara veya herhangi bir alana flash topu atar ve top bir yerden sekerek patlar, topu gören tüm rakipleri kör eder. Bu reworkta maalesef Q yetenğine bir değişiklik gelmiyor.

 

FAKE AT (C) : Oyuncuların, yorunun en gereksiz yeteneği olarak düşündüğü fake at C yeteneği, Yoru c yeteneği ile bir fake ayak sesi bırakır bu ayak sesi yorunun isteğine bağlı olarak yeteneği kullanıdığı zaman veya yoru emir verdiği zaman harekete geçer ve sahte bir ayak sesi çıkarır kullanımı oldukça zor olan ve düşük elo da ki oyuncuların sorun yaşadığı yeteneklerden biridir. Güncelleme ile bu yetenek tamamen değişiyor ve ayak sesi yerine yoru elinde silah olan bir klonunu gönderiyor. Takım arkadaşlarının rahatlıkça klon olduğunu anlaya bileceği ama rakibin anlayamayacağı bir klon yorunun gönderdiği yere doğru koşar, eğer rakip bu fake klona ateş eder ise klon tıpkı Skye’ın flashı gibi patlar ve rakibi gör eder.

 

BOYUTLARARASI GEÇİŞ (C) YETENEĞİ: Yoru bir maske çıkarır ve o maskeyi taktığı zaman hasar almaz, görünmez ve diğer oyunculardan kat kat hızlı bir hale geçer fakat boyutlar arası geçiş (X) yeteneği açıkken herhangi bir şekilde silah alamaz veya yeteneklerini kullanamaz. Güncelleme ile yoru ulti esnasında spkie’ı alabilir, fake at, kör nokta ve çatkapı yeteneğini kullanabilir. Yani yoru ulti sırasında görünmez halde rakiplerini kör edebilir ve ışınlanabilir olacak.

Merak edenler için yorunun ışınlanma sesi azalmadı halen eskisi gibi çok uzak mesafeden duyulabilir.

 

Hesabınızda yeterli fiyatlarda valorant puanı yoksa en ucuz fiyatlara valorant vp satın almak için tıklayın