Valorant Yeni Ajan NEON Yetenek ve Özellikleri | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Yeni Ajan NEON Yetenek ve Özellikleri

Valorant Yeni Ajan NEON Yetenek ve Özellikleri

Valorant Yeni Ajan NEON Yetenek ve Özellikleri

Haberler

16.02.2022 04:29

Riot Games’in valoranta yakın zamanda getirdiği ve son düellocu karakter olacağını söylediği ajan neon. Oyuncuların çoğunluğu tarafından sevilen fakat ulti yeteneğinin güçlü olması nedeniyle de bir o kadar şikayet edilen neon 6. ve son düellocu olarak ekranlarımıza geldi. İlk başlarda oyuncular tarafından jett’in yerini alacak denen karakter oyuna geldiği günden beri hemen hemen tüm oyunlarda karşımıza çıkıyor fakat jett’in yerini aldı mı? konusu biraz şüpheli.

 

NEON AJAN YETENEKLERİ

 

Oyuna 18. karakter olarak gelen neon karakterinin yetenekleri şu şekildedir:

 

Sürat koşusu: Neon karakterinin temel yeteneği olan sürat koşusu, neon enerjisi tükenene kadar istediği alana diğer rakiplerden çok daha hızlı bir şekilde koşabiliyor ve koşu halinde iken kayabiliyor. Ana yeteneğin herhangi bir sınırı yok, enerji bitene denk istediğimiz kadar kullanabiliriz enerji otomatik olarak yenilenir, yetenek açıkken kaymak ise oyun başı ücretsiz bir şekilde verilir ve iki rakip öldürdüğünüzde yenilenir.

Güvenlik duvarları: Karakterimizin C yeteneği olan güvenlik duvarları, Phoenix‘in ateşten duvar yeteneğine benzemektedir. Neon belli bir mesafeye mavi alevden bir geçit açar ve takım arkadaşlarını rahat bir şekilde bomba alanına sokabilir. Aynı zamanda güvenlik duvarlarının içerisine giren rakipler hasar almaya başlarlar. Oyun başında en fazla bir adet satın alınabilir.

Sarsıcı el bombası: Karakterimizin Q yeteneği olan sarsıcı el bombası, neon istediği bölgeye bir elektrik bombası atar bu bomba bir kez seker ve rakipleri sarsan iki tane alan oluşturur. Yetenek el başında iki adet satın alınabilir.

Elektrik parmaklar (ulti): Karakterimizin X yani ulti yeteneği olan elektrik parmaklar, 7 adet ulti puanı topladıktan sonra kullanılabilir. Açıldığında ise temel yeteneğindeki gibi hızlı koşmaya başlar ve yeni bir enerji stoğu oluş bu stok bitene kadar parmaklarından koşarken bile düz bir şekilde giden elektrik ışınları atar ve her rakibi öldürdüğünde enerji puanı artar.

Yeni ajanlara hemen sahip olmak için yeterli valorant puanınız yoksa Valorant VP Almak için tıklayın