Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP

Valorant Yağmacı Vandal Kaç VP

Haberler

27.11.2021 21:42

Valorant VP ile satın alınan silahların birçoğu kullanıcılar tarafından çok sevilmektedir. Bu silahlardan biri de yağmacı koleksiyondur. Yağmacı koleksiyonu bitirişi, başlangıcı, animasyonları ve mermi değiştirme efektleri ile birçok skinden farklı olarak nitelendirilmiştir. Oyuncuların çoğu gece pazarına veya marketinde düştüğü anda yağmacı koleksiyonunu satın almak istemektedir. Fakat artık sadece parça parça halinde mağazaya düşmektedir. Bundan dolayı birçok Valorant oyuncusu, VP satın alarak Yağmacı Vandal satın almaktadır. Yağmacı Vandal, koleksiyondaki diğer skinlere göre daha estetik olduğundan dolayı oyuncuların koleksiyondaki açık ara favori skinidir. Sevilmesinin yanı sıra her oyuncuda bulunmazdır. Bundan dolayı oyunda biraz nadir bir konumdadır. Eğer oyuncu pazarınıza veya gece pazarınıza Yağmacı Vandal skini gelirse Valorant VP satın alarak almanız yararınıza olacaktır. Bir daha bu fırsat karşınıza çıkmayabilir.

Yağmacı Vandal Kaç VP?

Yağmacı Vandal, Riot Games tarafından her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlandırılmıştır. Pazara geldiği zaman genellikle 1775 VP fiyatında çıkmaktadır. Yani Yağmacı Vandal  1775 VP'dir. Gece pazarında zaman zaman daha düşük olabilir fiyatlar. Yine de eğer normal pazarınıza geldiyse, almanız sizin için mantıklı olacaktır çünkü başka zamandan tekrardan gelmeyebilir. Son zamanlarda çıkan haberlere göre Valorant VP'lerin fiyatlarında artış gerçekleşebilirmiş. Rİot Games resmi olarak bir açıklama yapmadı. Fakat yaptığı hareketler VP'lerin zamlanacağı yönündedir. Bundan dolayı sitemiz üzerinden zamlanmadan ucuz bir şekilde Valorant VP ile Yağmacı Vandal satın alabilirsiniz. Üstelik zaman zaman oluşan kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Yağmacı Vandal Özellikleri Nedir?

Diğer düz skinlerinin aksine 4 farklı özelliği bulunmaktadır. Bu özellikleri satın alındığı zaman maalesef gelmemektedir. Oyundan kazanılan veya satın alınan Radyant ile açılmaktadır. Radyant ile silahın tüm özelliklerini açarak full performans bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer açmazsanız tam olarak full performans alamazsınız. Sırasıyla özellikleri aşağıdaki gibi listelenmiştir;

İlk olarak 10 Radyant karşılığında Yağmacı Vandal'ın bir rengini açabilirsiniz. Toplam açılabilecek 4 renk vardır. Her maç farklı renkler ile Yağmacı Vandal'ı keşfedebilirsiniz.

İkinci olarak ise 10 Radyant karşılığında görsel efektlerini açmanız gerekir. Eğer isterseniz görsel efektleri daha sonra da açabilirsiniz fakat silahtan tam performans alamazsınız. Bundan dolayı renklerden önce bile görsel efektleri açmanız sizin yararınıza olacaktır.

Üçüncü olarak ise tekrardan 10 Radyant karşılığında silahın animasyonlarını aktifleştirmelisiniz. Animasyonlarda, görsel efektler gibi Yağmacı Vandal'ın aktifleştirilmesi gereken önemli özelliklerinden biridir. Animasyonlar sayesinde oyun zevkiniz zaman içinde giderek katlanacaktı.

Son olarak ise 10 Radyant karşılığında özel bitirişi açabilirsiniz. Özel bitiriş diğerlerinin aksine en önemlilerindendir belki de. Çünkü birçok kişi skin alınca özel bit bitirişinin olması ister.

Yağmacı Vandal ​Nasıl Satın Alınır?

Yağmacı Vandal satın almak için ilk olarak ucuza VP satın almanız gerekir. Ucuza VP satın almak için de sitemiz üzerinden En ucuz Valorant VP satın alabilirsiniz. Aldıktan sonra tek yapmanız gereken Yağmacı Vandal eşliğinde oyunun zevkini çıkarmaktır.