Valorant Kış Diyarı Koleksiyonu Geldi İşte Özellikleri ve Kaç VP | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Kış Diyarı Koleksiyonu Geldi İşte Özellikleri ve Kaç VP

Valorant Kış Diyarı Koleksiyonu Geldi İşte Özellikleri ve Kaç VP

Valorant Kış Diyarı Koleksiyonu Geldi İşte Özellikleri ve Kaç VP

Haberler

17.12.2021 22:00

Riot Games’in başarılı oyunlarından biri olan Valorant, kış mevsimleri için genellikle bir koleksiyon hazırlamaktadır. Bu hazırladığı koleksiyon genellikle özel skinler, oyuncu kartları, unvanlar ve spreyler içermektedir. Geçen yıl yaptığı gibi bu yılda kışa özel güzel bir koleksiyon oluşturmuştur. Oluşturduğu koleksiyonun içinde başta Phantom olmak üzere birçok skin ve bıçak vardır. Eğer sizde bu özel koleksiyona sahip olmak istiyorsanız sitemiz üzerinden bonuslu Valorant VP alabilirsiniz.

Kar Diyarı Koleksiyonu Kaç VP?

14 Aralık tarihinde mağazaya girecek olan herkesin beklediği Kar Diyarı Koleksiyonu, 30 Aralık günü mağazadan kalkacaktır ve bir daha gelmeyecektir. İçinde çok fazla skin olan koleksiyonun fiyatı ise diğer koleksiyon fiyatlarına göre daha ucuzdur. Valorant geliştiricileri tarafından bu mükemmel koleksiyonun fiyatı 5100 VP olarak belirlenmiştir. Kar Diyarı Koleksiyonu 5100 VP'dir. Tek tek koleksiyon skinleri almak yerine topluca koleksiyon şeklinde alırsanız, çok fazla kăr etmiş olursunuz. Sitemiz üzerinden En ucuz VP'yi satın alarak, kendinize bu özel koleksiyonu satın alabilirsiniz.

Kar Diyarı Koleksiyonunda Hangi Skinler Var?

Bu özel koleksiyonda Klasik, Judge, Ares, Phantom ve özel Kar Diyarı Asası bulunmaktadır. Bu özel koleksiyonda maalesef ki vandal bulunmamaktadır. Koleksiyon olarak almak istemezseniz, parça parça olarak da skinleri alabilirsiniz. Satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinden En Ucuz VP alabilirsiniz. Skinlerin tekli fiyatı aşağıdaki gibidir.

• Kar Diyarı Ares : 1275 VP
• Kar Diyarı Judge : 1275 VP
• Kar Diyarı Klasik : 1275 VP
• Kar Diyarı Phantom : 1275 VP
• Kar Diyarı Asa : 2.550 VP