Valorant ID (İsim) Değiştirme 2022 | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant ID (İsim) Değiştirme 2022

Valorant ID (İsim) Değiştirme 2022

Valorant ID (İsim) Değiştirme 2022

Haberler

22.02.2022 02:01

Riot Games'in karakter tabanlı FPS nişancı oyunu Valorant ile cesaretinizi test edin. 10'dan fazla oyunun karakterine ve çeşitli harita seçeneklerine sahip olan Valorant, oyuncuları 5'e 5 eşleşmelerde karşı karşıya getirir. Valorant'ın oynanışı, Fortnite ve Overwatch gibi oynaması ücretsiz popüler oyunlara benzer. Oyuncular, her birinde beş oyuncu bulunan iki takımdan birine atanır. Bu ekipler daha sonra hedefleri tamamlamak veya düşman ekibini yenmek için birbirleriyle rekabet eder. Oyuncular, bıçaktan tabancalara, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve benzerlerine kadar çalışmak için oldukça geniş bir silah cephaneliğine sahiptir. Oyuncular sadece silah kullanmazlar, aynı zamanda özel, bazen paranormal yetenekler de kullanırlar. Oyunun haritaları, çöle benzeyen bölünmüş haritadan bir manastıra, bir şehre ve nihayet eski bir Avrupa kasabasına kadar uzanır. Haritaların bazıları yıkıma odaklanırken, diğerleri dikeyliğe sahiptir veya site kontrolü gibi oyun oynamaya adanmıştır.

 

Valorant'ta Kullanıcı Adını Değiştirme

 

Her çevrimiçi oyun veya ürün, oyuncunun çevrimiçi dünyadaki kimliğini belirlemek için bir adlandırma sistemine sahiptir. Valorant oyununda ekran veya oyun içi adınızı değiştirmek için Riot herhangi bir ayar seçeneği sunmuyor. Yapmanız gereken tek şey bu bağlantıdan Riot hesabına giriş yapmak.

Valorant oynamaya başladığınızda, karakteriniz için bir isim bulmanız gerekiyor. Bu önemlidir, çünkü diğer oyuncuların profilinize baktıklarında göreceği isim olacaktır. İyi haber şu ki, Valorant adınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, bu yüzden başlangıçta memnun kalmazsanız endişelenmeyin. Bu yazıda size Valorant adınızı nasıl değiştireceğinizi göstereceğiz.

Valorant'taki isim değiştirme süreci, League of Legends ile tamamen aynı değil. İsminizi değiştirmek için oyun içi herhangi bir para birimi harcamanız gerekmez. İşlem tamamen ücretsizdir. Valorant'ta oyun adını değiştirmek her 30 günde bir yapılabilecek bir tercihtir. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik yapmadan önce, kullanıcıların bunu 30 gün sonra yapmasına izin verildiğine dikkat edilmelidir.

 

Oyuncular Valorant kullanıcı adlarını değiştirmeye hazırlarsa, izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 

Adım 1: Seçtiğiniz herhangi bir web tarayıcısında Riot Games'in hesap yönetimi web sitesini açın.

Adım 2: Son adımı tamamladıktan sonra, kullanıcılar Riot ID kimlik bilgilerini isteyen yeni bir ekrana yönlendirilecekler. Kullanıcılar doğru Riot ID bilgilerini girmeli ve hesaplarına giriş yapmalıdır.

Adım 3: Giriş yaptıktan sonra, kullanıcılar Riot Kimliklerini ve Kişisel Bilgilerini gösteren Riot Hesap Yönetimi web sayfasına hoş geldiniz. Oyun içi kullanıcı adını değiştirmek için oyuncuların Riot ID'de değişiklik yapmaları ve seçtikleri bir Kısa Açıklama yazmaları gerekir.

Adım 4: Bu değişiklikleri yaptıktan sonra, kullanıcıların Riot ID bölümündeki “DEĞİŞİKLİKLERİ KAYDET” düğmesine tıklaması ve kaydetmesi gerekir.

Ayrıca adınızın sonunda bulunan sloganınızı da değiştirebilirsiniz. League'deki bir clan etiketine benzeyen bir hashtag ve bir sayı veya harf içerir. Bu yöntemi kullanarak her 30 günde bir adınızı ve sloganınızı değiştirme seçeneğiniz vardır.