Valorant En Güçlü Silahlar Serisi | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant En Güçlü Silahlar Serisi

Valorant En Güçlü Silahlar Serisi

Valorant En Güçlü Silahlar Serisi

Haberler

29.11.2021 13:19

Riot Games'in en çok sevilen oyunlarından biri olan Valorant, birçok oyunu geride bırakmıştır. Oyuncularının sürekli olarak oyunu oynaması ve diğer oyunlara tercih etmesinin sebeplerinden biri silahlarıdır. Valorant da birçok silah bulunmaktadır. Silah sayıları ve türleri olarak sınıflandırmak gerekirse 5 farklı beylik silahı, 2 farklı hafif makineli, 2 farklı pompalı, 4 farklı tüfek, 2 farklı kesin nişancı tüfeği ve 2 farklı ağır silah bulunmaktadır.

Tabi ki de yukarıdaki bahsedilen silahların hepsi aynı performansı vermemektedir ve hepsi de aynı özelliklere sahiptir. Doğal olarak bazıları aralarında diğerlerine göre daha güçlüdür. Her sınıftan fiyatına ve özelliklerine göre güçlü silah vardır. Fakat genel olarak silahın güçlülüğü kişiden kişiye göre değişmektedir. Sonuçta kullanan ve sprey yapan kişi eğer iyi bir şekilde oynarsa o silah güçlü olur. Buna rağmen herkes tarafından sevilen ve güçlü olduğu kabul edilen bazı silahlar vardır. Bu Valorant En Güçlü Silahların bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Vandal
Her oyunun her el alınan standart silahları vardır. Valorant için de bu silah Vandal'dır. Vandal birçok silahın aksine güçlü ve kuvvetlidir. Tüfek sınıfına girmesinin yanı sıra hızlı olması da birçok kişinin tercih etmesine pozitif bir sebeptir. Tek tek sıkmak yerine seri bir şekilde sıkarsanız büyük ihtimalle kurşunların yarısı adamın vücudu dışına gidecektir. Bundan dolayı seri atış yaparken ya sprey yapmalısınız ya da direkt kafa atışına denemelisiniz. Böylece Valorant'ın en güçlü silahlarından biri kullanabilirsiniz. Vandal'ın güçlü olmasının yanı sıra birçok harika skini vardır. Bu skinlere örnek olarak Delipop Vandal, Yağmacı Vandal, Asil Vandal veya Yitik Vandal gösterilebilir. En ucuz VP satın alarak bu skinleri satın alabilirsiniz.

Phantom
Tüfeklerden bir diğeri olan Phantom oyundaki bir en güçlü silahlardan biridir. Neredeyse her özelliği ile Vandal'a benzemektedir. Fakat Phantom, 1e1 savaşlarda daha etkili bir pozisyon oynadığı kanıtlanmıştır. Sprey yapması bir o kadar kolay olmasa da verdiği hasar sayesinde düşmanınızı haritadan silebilirsiniz. Fiyat olarak Vandal’dan biraz daha ucuz olduğundan dolayı zaman zaman insanların tercihlerinden biri olmaktadır. Phantom'un gösterişli skinleri de bulunmaktadır. Bu skinlere örnek olarak Balstx Phantom, Sarmal Phantom, Oni Phantom ve Iyon Phantom olmak üzere birçok efsanevi skini vardır. Bu skinleri mağazadan ucuz Valorant VP satın alarak alabilirsiniz. Böylece Phantom ile aldığınız her öldürme gözünüze bir ihtişam olarak gelecektir.

Guardian
Tekrardan tüfek kategorisine giren skinlerden biri olan Guardian, oyunda hasarı en fazla olan silahlardan biridir. Guardian ile kafa deneyerek zırhı olsa bile tek atabilirsiniz. Vücuduna sıkarak ise 2-3 mermide düşmanınızı yok edebilirsiniz. Bu kadar güçlü olmasının yanı sıra seri bir özelliği yoktur. Eğer seri bir özelliği de olsaydı kimse Guardian'ı durduramazdı. Kafadan vurmayı seven oyuncular için birebir silah özelliği taşıyan Guardian, ihtişamlı skinlere de sahiptir. Gece pazarınızdan veya normal marketinizden Valorant VP eşliğinde satın alabilirsiniz. Göze çarpan ve animasyonu olan bazı skinlere örnek olarak Oni Guardian, Asil Guardian, Fatih Guardian, Sarmal Guardian ve Yağmacı Guardian örnek olarak gösterilebilir.