Valorant Ejder Vandal Kaç VP? Ejder Ateşi Vandal Özellikleri Nedir? | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Ejder Vandal Kaç VP - Özellikleri Nedir

Valorant Ejder Vandal Kaç VP - Özellikleri Nedir

Valorant Ejder Vandal Kaç VP - Özellikleri Nedir

Haberler

02.11.2021 22:31

Son zamanlarda Riot Games'in çıkardığı oyun olan Valorant, birçok diğer oyuna açık ara fark atarak kendini belli etmektedir. Valorant'ın bu kadar sevilmesinin sebeplerinden biri farklı tarzda FPS oyunu olması, diğer sebebi ise skinlerin özelleştirilebilerek farklı hallere dönüşmesidir. Farklı hallere dönüştürebilmekten kast edilen aslında skinlerin farklı özellikleridir. Mesela bazılarında 4 farklı renk seçeneği vardır. Bunun yanında bazılarında silah çekiş, mermi doldurma animasyonları vardır. Ek olarak pahalı olan skinler de ise genellikle el sonu bitiriş işaretleri vardır. Bunlar en çok dikkat çeken özelliklerden biridir. Ejder vandal da bu özelleştirilebilen skinlerden biridir. Asıl merak edilen soru ejder vandal kaç vp?

 

 Valorant Ejder Vandal Kaç VP?

Çok fazla aranan ve herkes tarafından satın alınamayan ejder vandal sınırlı sayıda satılmamaktadır. Her zaman alamayacağınız bu skin sadece 24 saatte bir güncellenen pazar marketinize düşebilir. Bunun dışında istisna olarak ara sıra gelen gece pazarınızda olabilir. Başka hiçbir şekilde bu özel ve efsanevi skini alamazsınız.

Ejder ateşi vandal kaç vp 2475 VP'dir
2475 VP Kaç TL'dir? Playsel'de satışa sunulan 2480 VP 126 TL'dir 

Valorant Ejder Vandal Almaya yeticek gerekli vp 2475 VP'dir 2480 VP almak için tıklayın

Valorant ejder vandal kaç vp

Ejder Ateşi Vandal Özellikleri Nedir?

Eşsiz ve nadir skinlerden sayılan ejder vandal skini birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklerden bazıları aşağıda listelenmektedir:

->İlk olarak satın aldıktan sonra 10 Radyant karşılığında teker teker mavi, turkuaz ve kırmızı renklerini açabilirsiniz.
-> İkinci olarak 10 radyant karşılığında ejder ateşi vandalınızın daha güzel gözükmesini istiyorsanız görsel efekterli açabilirsiniz.
-> Üçüncü olarak 10 radyant karşılığında silah animasyonunu aktifleştirebilirsiniz.
-> Son olarak ise 10 radyant karşılığında herkesin hayran olduğu özel bitirişi akif edebilirsiniz. Düşman takımdaki son adamı öldürdükten sonra adamın cesedinin üstünde bir ejderha belirir ve alev üfler.

Ejder Ateşi Vandal Nasıl Alınır?

Ejder ateşi vandal satın almak için ilk olarak mağazanıza düşmesini beklemek zorundasınız. Mağazanıza düştükten sonra Playsel üzerinden Valorant vp satın alarak skini aktifleştirebilirsiniz. En ucuz vp ve ejder ateşi vandal satın almak için Valorant VP kategorisinden ucuz vp satın alabilirsiniz.