Valorant Delilop Koleksiyonu Kaç VP | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Delilop Koleksiyonu Kaç VP

Valorant Delilop Koleksiyonu Kaç VP

Valorant Delilop Koleksiyonu Kaç VP

Haberler

17.12.2021 22:14

Valorant Delilop Koleksiyonu Kaç VP?

İçinde birçok silah bulunduran Delipop Koleksiyonu, oyuncular tarafından muhteşem bulunmaktadır. Diğer koleksiyonlara göre daha renkli olması koleksiyonun bir avantajlarındandır. Ek olarak diğer koleksiyonların aksine birçok animasyonu ve bitiriş hareketi vardır. Bu özelliklerde Delipop Vandal Koleksiyonunu bir adım öne çıkarıyor. Bundan dolayı fiyatı da diğerine göre biraz fazladır. Delipop Koleksiyonu 8700 VP'dir . Delipop Vandal koleksiyonunu satın almak için VP almanız gerekir. Playsel'den Ucuz VP alabilirsiniz.

Valorant Delilop Koleksiyonunda Hangi Skinler Var?

İçinde genel olarak oyunda çok kullanılan silahların skinleri bulundurmaktadır. Bulundurduğu skinler, sevilen silahlarda olduğu için birçok kişi koleksiyonu satın almaktadır. Valorant VP satın alarak sizde bu efsane koleksiyona sahip olabilirsiniz. Koleksiyonun içinde bulunan skinler aşağıda listelenmiştir:

-> Delipop Vandal
-> Delipop Phantom
-> Delipop Operatör
-> Delipop Klasik
-> Delipop Balta

Delipop Koleksiyonu farklı özellikleri olan koleksiyonlardan biridir. Silah animasyonları, silah renkleri ve bitiriş hareketleri olmak üzere birçok farklı ve güzel özelliği vardır. Delipop Koleksiyonunu satın alarak sizde kendi oyun zevkinizi arttırabilirsiniz. Satın alım için ise sitemizden en ucuz VP temin edebilirsiniz.