Valorant Champions Vandal Koleksiyonu Kaç VP | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Valorant Champions Vandal Koleksiyonu Kaç VP

Valorant Champions Vandal Koleksiyonu Kaç VP

Valorant Champions Vandal Koleksiyonu Kaç VP

Haberler

09.12.2021 02:45

Champions 2021 Valorant Koleksiyonu Kaç VP?

Valorant'ın bu yıl finali için çıkarttığı efsanevi koleksiyonun Valorant Champions Koleksiyonu 6263 VP'dir. Yani Champions 2021 koleksiyonu satın almak için 6263 VP'ye ihtiyacınız vardır. En ucuz VP'yi satın almak için sitemiz üzerinden bonuslu ve ucuz VP satın alabilirsiniz.

Champions 2021 Koleksiyonunda Neler Var?

Büyük Finale ve şampiyonlara özel Valorant'ın çıkardığı koleksiyon, birçok oyuncu tarafından inanılmaz bir şekilde beğenilmiştir. Koleksiyonun içinde 1 adet Vandal skini, 1 adet karambit bıçak skini, 3 farklı özel efsanevi kart ve 1 adet özel unvan bulunmaktadır. Paketin nadirliği sadece finale özel olduğundan dolayı bulunma ihtimali en düşük koleksiyonlardan biridir. Sizde bu eşsiz paketi satın almak isterseniz Valorant VP kategorisinden Valorant 6300 VP satın alarak eşsiz finale şahit olabilirsiniz.

 

Herkesin hayran olduğu ve sürekli olarak konuştuğu Valorant, zaman zaman turnuvalar düzenlemektedir. Bu turnuvalar geniş çaplı ve büyük turnuvalardandır. Kazanan takım büyük ödül ve şan almasının yanı sıra diğer takımlarda genel olarak turnuvadan elleri boş dönmemektedir. 2021 yılında Almanya Berlin de gerçekleşecek olan Champions 2021, birçok kişi tarafından beklenmektedir. Gerçekleşecek bu turnuva için Valorant geliştiricileri yeni bir koleksiyon hazırladı. Champions 2021 Valorant koleksiyonunda birçok silah ve özel kartlar bulunmaktadır. Bu koleksiyonu satın almak isterseniz sitemiz üzerinden En ucuz Valorant VP satın alarak alabilirsiniz.