Epin ve Oyundan Para Kazanma Yöntemleri | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Üye Getirdikçe Para Kazanmaya Başla!

Üye Getirdikçe Para Kazanmaya Başla!

Üye Getirdikçe Para Kazanmaya Başla!

Haberler

31.10.2022 19:45

Yep yeni bir kazandıran sistemle yanınızdayız.

Playsell'de artık para kazanmak çok basit ve kolay, Referans sistemimiz sayesinde Arkadaşlarını veya Reerans linkin ile üye yaptığın herkes'ten para kazanabilirsin. Üstelik getirdiğin her referans üyenin yaptığı alışverişlerden de para kazanabilirsin! %5 ila %1 oranında kazandıran alışveriş puanları sayesinde biriktirdiğin bakiyeyi banka hesabına çekebilir veya yine Playsell ekosisteminde tekrar kullanabilir oyun parası veya Epin satın alabilirsiniz.

 

* Referans linkimi nereden görebilirim?

Referans linkinize sahip olmak için sol alt köşede bulunan Whatsap hattımızdan referans link'i talep edebilir talep ettiğiniz link ile üye getirdikçe para kazanabilirsiniz.

* Refens üyelerden nasıl para kazanabilirim?

Getirdiğiniz üye sayısı 100'ü aştığında referanslarınızdan para kazanma kilidiniz otomatik olarak açılır ve yine whatsap hattından bunun açılmasını talep edebilirsiniz.

* Ne kadar kazanabilirim?

Her getirdiğiniz üyeden 1 TL ve her alışverişlten %5 ila %1 arası bakiye kazanabilirsiniz.

* Biriken Paramı ne zaman çekebilirim?

İçeride bulunan bakiyenizi istediğiniz zaman çekebilirsiniz ödemeleriniz mesai saatleri içerisinde otomatik gönderilicektir.

 

 

Para kazanmaya başlamak için hemen üye ol ve başvurunu yap! Başvurular sadece Whatsap hattından yapılmaktadır 

Whatsap için: 0546 898 72 64


Sistemi aldatıcı şekilde üye getirmek veya sisteme müdahale ederek üye kazandırmak, Spam maillerle kayıt oluşturmak veya benzeri şekilde sistem kandırarak para kazandırılmaya çalışan üyeler otomatik olarak tespit edilip üyelikleri iptal edilicektir.