PUBG Mobile UC Nasıl Harcanır Neler Yapabilirsiniz | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

PUBG Mobile UC Nasıl Harcanır Neler Yapabilirsiniz

PUBG Mobile UC Nasıl Harcanır Neler Yapabilirsiniz

PUBG Mobile UC Nasıl Harcanır Neler Yapabilirsiniz

Haberler

24.09.2021 22:48

Pubg mobile'de alıcağınız uc'leri doğru amaçlar için kullanın bunun için sizlere bir kaç fikir vereceğiz


PUBG Mobile'de UC yani Unknown Cash olarak geçen para birimini kullanmak için öncelikle satın almanız gerekiyor bu ürünü  İOS ve Android üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz fakat ürünü aynı zamanda Playsel üzerinden daha %30 daha uygun fiyatlara elde edebilirsiniz.

Pubg Mobile'de ki oyuncu karakterinize UC yükledikten sonra bu UC'leri kullanmak için en mantıklı yöntemlerden birisi Royale Pass almak olabilir
Royale Pass aldığınızda Elit yada normal farketmiyor Seviyesini 100 yapabilene kadar çeşitli görevlerle sınanırsınız bu görevlerin hepsini tamamladıktan sonra sizlere birden çok kostüm ve silah görünümü verir.
Yanında birden fazla hediye de cabası üstelik bunların hepsini satın almaya kalkarsanız bu ürünleri çok fazla UC harcayarak bile elde edemeyebilirsiniz. Dolayısıyla en mantıklı yolu görevleri tamamlayarak Royale Pass bitirmek olabilir.


 

Diğer bir mantıklı UC harcama yöntemi Kutu ve Çark etkinlikleri.


Kutu ve Çark etkinliklerinde hesabınıza yüklediğiniz Pubg Mobile UC'leri kullanmanın en iyi yolu olabilir çünkü bu kutular ve çarklarda yükseltilmiş özel silahlar kıyafetler ve çok nadir bulunan görünümler elde edebilirsiniz.
Genelde kutulardan ve Çarklardan çıkarttığınız özel silahlar çok değerlidir ve buda hesabınızın değerini çok fazla bir şekilde yükseltebilir.

Eğer hesaplarınızda yeterli miktarda UC yoksa Playsel üzerinden En Ucuz Pubg UC'yi hesabınıza yükleyebilirsiniz.