PUBG Mobile Royal Pass Kaç UC Kaç TL - Royal Pass Sistemi Nedir | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

PUBG Mobile Royal Pass Sistemi

PUBG Mobile Royal Pass Sistemi

PUBG Mobile Royal Pass Sistemi

Haberler

05.11.2021 06:17

Son yıllardaki başarısı ile büyük ve küçük olmak üzere herkesin dikkatini çeken PUBG MOBILE, inanılmaz bir şekilde gelişim kaydetmiştir. Her geçen gün diğerinden farklı olarak güncelleme getirerek kullanıcılarına yeni deneyimler sunmayı başarmıştır. Bu deneyimlerin arasında birçok kişinin en sevdiği sistem olan PUBG Royall Pass sistemi de vardır. PUBG MOBILE Royal Pass içinde bulundurduğu birçok özellik ve ayrıcalık ile herkesin dikkatini çekmektedir. PUBG mobile royale pass satın almak isterseniz sizde sitemiz üzerinden en ucuz uc satın alarak alabilirsiniz.

PUBG Mobile Royal Pass Nedir?

PUBG MOBILE Royal Pass, oyun içinde bulunan görevlerin yerine getirerek ödül kazanmaya bağlı bir sistemdir. Bu sistem aslında herkes için ücretsizdir katılabilirsiniz fakat düzgün bir skin kazanamazsınız. Royal Pass ile skin kazanmak isteyenler uc yüklemesi yaparak paket satın alması gerekir. PUBG MOBILE Royal Pass iki aşamalı paketten oluşmaktadır. 360 UC karşılığında standart Royal Pass'i satın alarak görevleri yapabilir ve skinleri elde edebilirsiniz. Daha prestijli ve özel skinler istiyorsanız, 960 UC karşılığında Elite Pass Pluss satın alarak eşsiz ve değersiz skinler elde edebilirsiniz. Bunun için de tekrardan UC yüklemesi yapmanız gerekmektedir.

 

PUBG Royal Pass Kaç TL?

PUBG MOBILE tarafından Royal Pass için belirli fiyatlar belirlenmiştir. Royal Pass iki farklı satın alım aşamasından oluşmaktadır. Standart Royal Pass alırsanız 360 UC yüklemeniz gerekmektedir. Bunu da sitemiz üzerinden 325 UC - 60 UC olarak toplam 52.47 ₺'ye satın alabilirsiniz.

Skinlerinizin daha ihtişamlı ve bir o kadar da özel olmasını istiyorsanız Elite Pass Plus satın alabilirsiniz bu da 980 UC değerindedir. Aynı şekil bunu da sitemiz üzerinden uygun fiyatlı olarak 888 UC + 126 UC şeklinde 101.64 ₺'ye satın alabilirsiniz.

PUBG Royal Pass Nasıl Alınır?

Royal Pass satın almak için ilk olarak Playsel üzerinden PUBG Mobile UC Kategorimizden UC alışverişi yapmalısınız. UC satın aldıktan sonra midasbuy epin (https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm) üzerinden UC kodunu aktifleştirmeniz lazım. Aktifleştirdikten sonra PUBG MOBILE de pazar kısmına gidin. Pazar kısmından Royal Pass'i bulun ve yüklediğiniz UC ile aktifleştir butonuna basın. Böylece Royale Pass satın almış olacaksınızdır.

 

 

playsel-lacivert