PUBG MOBILE & JUJUTSU KAISEN iş birliği. | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

PUBG MOBILE & JUJUTSU KAISEN iş birliği.

PUBG MOBILE & JUJUTSU KAISEN iş birliği.

PUBG MOBILE & JUJUTSU KAISEN iş birliği.

Haberler

18.02.2022 23:43

En çok oynan ve en çok kitleye sahip battle royale oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünyaca ünlü anime dizisi JUJUTSU KAISEN ile iş birliğine başlayacağını söyledi. Anlama, serinin ana karakterlerinden oluşan Cosplay Setlerini, Lanetli Ceset düşmanlarını, Lanetli Nesne Sandığı avını, yeni özel hareketleri ve diğer JUJUTSU KAISEN temalarını içeren içerikleri oyuna getiriyor. Bu iş birliği ile PUBG MOBILE oyuncularına 15 Şubat-15 Mart tarihleri aralığı boyunca JUJUTSU KAISEN temalı içeriklere ulaşıp oynaya edebilecek.

JUJUTSU KAISEN, Erangel ve Livik haritalarına indi!


Popüler anime dizilerinden biri olan JUJUTSU KAISEN, lanetli bir parmağı yutarak laneti kendi ruhuna hapseden Yuji Itadori adlı bir lise öğrencisine hedef alıyor. Jujutsu Büyücüleri Yuji Itadori yi ölüme mahkum eder, fakat cezanın gerçekleşmeden önce Yuji Itadori’nin Lanetin kalan parmaklarını bulması ve tüketmesi gerekiyor.  

 

PUBG MOBILE ve JUJUTSU KAISEN arasın da ki ilk anlaşma da dizinin hayranları, dünyaca bilinen ve çok fazla sevilen Shōnen serisinden karakterlerin ve sanat eserlerinin oyuna geldiğini görecekler. Cosplay Setleri ile toplanıp rakiplere karşı kullanmaları için Yuji Itadori, dizinin diğer öğrencilerinden Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki ve öğretmen Satoru Gojo oyunculara hizmet ediyor.  

 

Oyuncuların yeni gelen arayüz modunda rakipleri ile mücadele edebilmeleri için Erangel veya Livik haritalarında Dereceli Tema Modu'nu seçmesi yeni tema ile oynamak için yeterlidir. Her haritada oyuncular Mühürlü Sukuna Parmakları içeren Lanetli Nesne Kasalarını bulabilirler. Hediyeler ve kişiye özel başarımlar için tüm parmakların bulunması ve toplanması gerekiyor. Ancak oyundaki bu kasaları bulmak düşündüğünüz kadar kolay olmayacaktır! Bu konuda zorluk yaşayan oyuncular, Döngü özelliğin de ki ipuçlarını kontrol ederek kasaların yerlerini daha kolay bir şekilde bulabilirler. Yeni iş birliğiyle Lanetli Cesetler artık Tema Modunda da görülebiliyor. Kullanıldığında Lanetli Ceset Patronunu çağıran Lanetli Ceset Bombası da oyuna geldi. Oyuncuların bir “Çorba Parası” kazanmalarına yardım edecek olacak malzemeleri kazanabilmek için onu yenmesi gerekiyor. Lanetli Ceset Bombaları rastgele ortaya çıktıkları için harita boyunca bulabilirsiniz.

 

İş birliği devam ettikçe oyuncular, JUJUTSU KAISEN Tema Modu veya normal Klasik Mod maçları oynayarak Keşif İlerlemesi biriktirebilir. Oyuncular aynı zamanda JUJUTSU KAISEN Tema Modunda daha çok Keşif İlerlemesi kazanabilir.

 

 Yeterli miktar da Keşif İlerlemesi toplamak, oyuncuların JUJUTSU KAISEN temalı hediyeler, geçici ve oyun bir defa gelecek ifadeler, Yuji Itadori, Megumi Fushiguro, Nobara Kugisaki, Satoru Gojo için Cosplay skinleri ile süsleri, özel silah, araba görünümleri ve mevcut Lanetli Ceset Cathy gibi öğeler kazanmalarına yardımcı olacak. Bu eşyaları sınırsız yapmak yani saklamak isteyen oyuncular, iş birliği süresi sona erene kadar eşyaları geçiciden kalıcıya yükseltebilir.

Eğer hesabında bu materyal ve ürünlere sahip olmak için yeterli miktarda uc yoksa PUBG Mobile UC kategorisinden ucuz ve uygun fiyatlara uc satın alabilirsiniz