PUBG Mobile C1S4 Sezonu Ne Zaman Başlayacak? | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

PUBG Mobile C1S4 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile C1S4 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

PUBG Mobile C1S4 Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Haberler

18.02.2022 18:54

Son yılların en sevilen ve en çok oyuncu kitlesine sahip olan battle royale oyunu pubg mobile in yeni sezonu olan C1S3 Royale Pass 5: Ayna alemi arayüzü ile kısa süre önce oyuncuların karşısına geldi. Pubg mobile ayna alemi arayüzünün yanı sıra, Geçtiğimiz aylarda arcane arayüzü ile kasım ve aralık etkinliklerinin haberini vermişti.

 

PUBG Mobile'da C1S3 sezonu oyun çok yakın bir zamanda gelmesine rağmen, Pubg mobile yapımcıları yeni sezon olan PUBG Mobile C1S4 Sezonu ve PUBG Mobile Royale Pass 7 yani PUBG Mobile RPM:7'nin şimdiden oyuncuları tarafından ne zaman oyuna ekleneceği, PUBG Mobile C1S4 sezonunun içerik temasının ne olacağı ve PUBG Mobile Royale Pass 7 hediyelerinin neler olacağı konusunda da merak salmış ve araştırmaya koyulmuşlar. Bu da PUBG Mobile kitlesinin her zaman ki gibi yeni bir sezonu ne kadar heyecanlı ve merak ile bekledikleri konusunda bizlere fikir vererek, bu yönde ışık tutmakta.

Peki PUBG Mobile C1S4 Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz aylarda sezon ve royale pase yapılan köklü bir değişiklik ile artık sezon ve royale pass lerin aylık değişeceği söylendi. PUBG Mobile C1S3 sezonunun ilk ay royale pass paketi PUBG Mobile Royale Pass 5: Ayna Alemi (RPM:5) bildiğiniz üzere 19 Kasım 2021 tarihinde oyuncular ile tanıştı. Artık her royale pass in 1 ay sürmesi, Royale Pass 5 ile Royale Pass 6 ile birlikte bu sezonun 2 ay süre alması gerekçesi ile, PUBG Mobile C1S4 Sezonunun 20 Ocak 2022 tarihinde başlayacağı resmi olarak söylendi. Belirtilen tarihlerde, aksi bir durum olduğu takdirde yayıncı firma tarafından değişiklik yapılabileceğini unutmayınız.

Yukarıda da ki yazıda belirttiğimiz üzere pubg mobile’in yeni sezonu olan C1S4 sezonunun başlaması ile birlikte, 17-18 Ocak 2022 tarihin den sonra yeni ödüller oyuna eklenecek. PUBG Mobile Royale Pass 7 (RPM:7)'de başlayacak olup, dolayısıyla royale pass paketleri de oyunda satışa sunulacaktır, ve her sezonda olduğu gibi aylık paketler halinde 2 değişik paket halinde satın alınabilecek. Bu paketlerin kaç UC'ye satın alabileceğinizi aşağıda belirttik.

PUBG Mobile Royale Pass Paketi: 360 UC (1 Ay süren Royale Pass 7.Ay paketleri sona erdiğinde, Royale Pass 8.Ay paketine sahip olabilmek için tekrardan 360 UC karşılığında royale pass satın almanız gerekmektedir. Bu miktar bazı indirimler ile 300 UC'ye düşebilmektedir.)

PUBG Mobile Elite Pass Plus Paketi: 1800 UC (1 Ay süren Royale Pass Elite Plus 7.Ay paketiniz sona erdiğinde, Royale Pass Elite Plus 8.Ay paketine sahip olabilmek için tekrardan 1800 UC karşılığında bu paketi satın almanız gerekmektedir. Bu miktar bazı indirimler ile düşebilmektedir.)

Sende hemen Royal Pass Satın Al