PUBG Mobile 4. Yıl Dönümü ve Yeni Etkinlikleri | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

PUBG Mobile 4. Yıl Dönümü ve Yeni Etkinlikleri

PUBG Mobile 4. Yıl Dönümü ve Yeni Etkinlikleri

PUBG Mobile 4. Yıl Dönümü ve Yeni Etkinlikleri

Haberler

17.03.2022 15:13

PUBG MOBILE Yıl Dönümünü Oyuncularını Mutlu Ederek Kutluyor!

 

Şu anda dünyanın en sevdiği oyunlardan biri olarak bilinen PUBG MOBILE aktif bir şekilde oynanmaya devam ediyor. Söz konusu ilgi ve talepten dolayı oyun sürekli olarak ön planda. Ancak şimdi başka bir konuyla öne çıkıyor. PUBG MOBILE dördüncü yıl dönümü nedeniyle şenliklerin düzenlendiği oyuna 1.0 güncellemesinin geldiği de biliniyor. Resmi olarak yayınlanan bildiri de oyuncuların oyun içerisinde çok daha büyük bir keyif olmasını mümkün hale getiriyor. Oyuncular, en sevdikleri oyunlardan biri olan PUBG MOBILE’in doğum gününde yenilikler ve iyileştirmelerle beraber birçok değişikliğin geldiği de doğru.

 

Söz konusu değişikliklerden bahsetmek gerekirse artık oyuncuların gökyüzünde savaşabilmesi mümkün. Başlangıç Adası’ndan ayrıldıktan sonra savaş alanına girdiğinizde Aerial Battlefield’da savaşabileceksiniz. Ayrıca maçın başlangıcında oyuncular renkli kuklalara dönüşecek. Hava Savaş Alanı’na savaş alanına atlamak için gerekli olan seçeneklere de sahip olabileceksiniz. Bunlar da zengin ve parlak kaynakları toplamak olarak biliniyor.

 

Siz oyun sahası içerisinde düşmanları başarılı bir şekilde vurursanız bu savaş alanınızın ayakta kalmasını sağlayacak. Ancak kendi takım arkadaşınızı vurursanız kukla kafalarını söndürmüş olursunuz. Bu da savaş alanınızın yere düşmesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca bu aşamada bilinmesi gereken en büyük detay zamanla yarıştığınız. Maç başlamadan önce hava savaş alanında size beş dakika verilecektir.

 

PUBG MOBILE Oyun İçerisine Yeni Özellikler Ekliyor!

 

Eğer PUBG MOBILE oynarken yerdeyseniz ve seyahat etmek istiyorsanız farklı bir yol kullanabilirsiniz. Bu yollardan biri de elbette ki yeni gelen özellikler arasında yer alıyor. Artık yeni katlanabilir dağ bisikletini kullanabiliyorsunuz. Katlanan dağ bisikletleri de tek kişilik bir araç olarak geçiyor. Ayrıca oyuncular katlanan bisiklet kullanmak istedikleri zaman şarj veyahut akaryakıt derdiyle de uğraşmak zorunda değiller. İstediğiniz zaman sırt çantanıza kaldırabileceğiniz bu bisiklet çeşidini istediğiniz, özellikle hızlı olmanız gerektiğinde kullanabilirsiniz.

 

Sessiz ve katlanabilir bisiklet seçeneğinin yanı sıra yeni özellikler oyunun daha renkli olmasını da sağlıyor. Yani oyun içerisinde başlangıç adasını yeni renklerle boyayabileceksiniz. Hatta belirli binalar üzerinde renklendirme çalışmaları yaparken karşınıza dört farklı renkte top gelecek. Renkli topları kullanarak özel bir performans sergilemeniz de mümkün.

 

PUBG MOBILE Yeni Kamp Alanlarıyla Tanıştırıyor!

 

PUBG MOBILE sevdalılarının en çok beklediği şeylerden biri de yeni kamp alanları. Oyun içerisinde de artık yeni kamp alanlarıyla karşılaşabiliyorsunuz. Özellikle söz konusu alanların içerisinde değerli malzemeler, envanterler ve çok daha fazlası yer alıyor. Keşfederken keyif alınacağı bilinen kamp alanları da Renkli Meydan ve Renkli Kamp olarak tanıtılıyor. Renkli meydan diğer alana göre daha büyük. Hatta bu meydan üzerinde bisiklet sergisini de görür, yıl dönümü alanlarını gözden geçirebilirsiniz.

 

 Oyuncuların, oyun içerisinde daha zengin ve daha keyifli bir oyun süreci gerçekleştirebilmesi için de bu güncellemeler oldukça değerli. Renkli kamp üzerinde de hatıra sergileri yer alıyor. Bu sayede bulunan savaş malzemelerini, hediyelik eşyaları ve özel sezon hatıralarını toplayabilirsiniz. Bir diğer güzel haberse, tarama istasyonları ve ateşli silah depolarını barındıran askeri kamplar artık her iki sahada da olacak.

 

PUBG MOBILE Yeni Oyun Setiyle Karşınızda!

 

Dilden dile dolanan ve artık çok daha büyük bir merakla takip edilen PUBG MOBILE, son güncellemesiyle beraber Döngü 2 Sezon 5 ile de tanıştırıyor. Oyunda bulunan ödül setlerinin aksine ismi gibi efsanevi bir ödül setiyle karşılaşmayı mümkün hale getiriyor. Ödül seti içerisinde de oyuncuların kullanabilecekleri gözlükler, paraşüt, maske, şapka ve MK14 yer alıyor. Dördüncü yaşına özel olarak, yıldönümü teması barındıran görevler güncelleme ile gelecek. Hediyelik eşyaları toplamanız ve hatıra unvanlarını almanızla, oyunculara özel olan ödüllerin kilidini de açabileceksiniz. Güncellemeleri daha detaylı aktarmak gerekirse de etkinliklerde elde edebileceğiniz jetonları ve mağazadaki satın alma limitlerinizde bazı değişikliklerin olduğu da doğru. Bu yüzden özellikle yeni güncellemelerle oyuncuların oyundan bir kat daha keyif alması bekleniyor. 

 

Yeni gelicek etkinlik ve Hediyelerden yararlanabilmeniz için hesabınızda yeterli UC bulunmuyorsa PUBG Mobile UC kategorimizden size gerekli olan miktarda UC Siparişi verebilirsiniz.