Playsel 1.01 Arayüz Güncellemesi | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Playsel 1.01 Arayüz Güncellemesi

Playsel 1.01 Arayüz Güncellemesi

Playsel 1.01 Arayüz Güncellemesi

Haberler

05.10.2021 00:00

 

Yeni Playsel arayüzü ile birlikte yazılımsal ve donanımsal olarak daha üst seviyelerde profesyonel bir yazılım geliştirdik.

Yeni yazılımımız ile sizlere daha fazla opsiyon ve özellik sunuyoruz.

Yazılım değişikliği sebebiyle sitemizde kayıtlı olan tüm kullanıcıların şifreleri sıfırlanmıştır. Yeni arayüzde Playsel'e giriş yapabilmeniz için üye giriş panelinden şifremi unuttum bağlantısını kayıtlı olduğunuz e posta bağlantısına göndermeniz gerekmektedir.

Şifrenizi sıfırlayın; https://www.playsel.com/forgot-password

Dikkat! Şifremi unuttum bağlantısı spam klasörünüze gelebilir.

  

Yeni Özellikler

Referans sistemi; Referans sistemi ile Playsel'i tavsiye ettiğiniz ve Playsel'den alışveriş yapan arkadaşlarınız üzerinden bakiye puan'ı kazanabilirsiniz. 10 Milyon TL'ye kadar gelir elde edebilirsiniz. Canlı desteğe bağlanarak bilgi talep edebilirsiniz.

Oyuncu Pazarı; Henüz test aşamasında olan oyuncu pazarı sistemimiz yakında açılıcak, açılacak olan oyuncu pazarında tüm oyunlarda hesaplarınızı Playsel üzerinden güvenle alıp satabilirsiniz.

Puan sistemi; Alışveriş yaptıkça bakiye puanı kazanabilirsiniz puanlarınızı bakiyeye çevirerek ister banka hesabınıza istersenizde site üyeliği hesabınızda kullanabilirsiniz.

Yayıncı Donate Sistemi; Playsel üzerinden artık bağış alabilirsiniz aldığınız bağışlardan komisyon ödemeden banka hesabınıza çekebilirsiniz. Komisyon ödemeden bağış ve donate sistemini kullanmak için canlı destekten bilgi talep edebilirsiniz.

Ekstra yüzlerce farklı özellik ve arayüz geliştirmeleri yapıldı tüm bu deneyimi tatmak için üye girişi yaparak yeni arayüzü kullanabilirsiniz