Metin2 Yang - Won Kasma Taktikleri Metin2'den Para Kazan! | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Metin2 Yang - Won Kasma Taktikleri Metin2'den Para Kazan!

Metin2 Yang - Won Kasma Taktikleri Metin2'den Para Kazan!

Metin2 Yang - Won Kasma Taktikleri Metin2'den Para Kazan!

Haberler

24.11.2021 09:39

Metin2 oynamaktan keyif alan ve oyuna bağlı olduğunu düşünen binlerce metin2 oyuncusu var. Sizde Metin2 oynarken fazlasıyla keyif alıyorsanız bu keyifli vakti nakite çevirmeye ne dersiniz?

Evet metin2 oyununu oynayarak para kazanabilir hatta bu şekilde geçinebilirsiniz.

Metin2'den Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle şöyle sizlere kısa bir özet geçelim bildiğiniz üzere metin2 üzerinden büyük ticaretler dönüyor bunu oynayanlar bilirler. Metin2 Yang ve Metin2 Won alım satımı yaparak gelir elde etmek mümkün fakat bu durumlarda oyun kurallarına göre metin2 yang ticareti yapmak ban sebebidir. Bunu Metin2 Yang almak Ban sebebi mi adlı makalemizde detaylı bir şekilde anlattık bilmeyenler giriş yapıp okuyabilirler. Yang ticareti yaparak ek gelir elde edebilirsiniz fakat bunun çeşitli yöntemleri ve methotları var

Metin2 Won ve Yang Kasma Taktikleri

Metin2'de Won ve Yang üretebilmenizin 10'dan fazla çözümü var başlıklar ve açıklamalar halinde sizlere özetleyelim

M2bob Hilesi ile Yang Kasma

M2bob bilinenin üzerine metin2'de yıllardır kullanılan bir hiledir ve ücretli bir hile olduğu için bütçesi uygun olmayan herkes tarafından tercih edilmiyor. M2bob'da Farm bot ayarını kullanarak yang kasabilirsiniz şu şekilde belirtiyim. Farmbot'u 2.ci Köy'e koyarsanız Değerli taş, Kırık Zırh Parçası ve Dolunay kılıcı gibi itemler düşürebilirsiniz. Örneğin Dolunay Kılıcı Nerden düşer adlı makalemizi okuyarak farm botu açıkladığımız bilgilere göre konumlandırabilirsiniz.

Catacomb Hesabı ile Yang Kasma

Catacomb hesapları ile %20 yang düşürmeli itemleri hesabınıza dizdiğinizde güzel bir bölgede hileli veya hilesiz bir şekilde yang kasmanız mümkün günlük 5 7 Won arası bir yang elde edebilirsiniz buda pasif gelir olarak cebinize girer. Metin2 Yang Fiyatları sürekli değiştiği için net bir kazanç söyleyemiyoruz.

Ticaret Yaparak Won Elde edin.

Evet yanlış duymadınız oyunda pazarlarda bulduğunuz bütün uygun itemleri satın alarak onları daha pahalı fiyatlara satabilirsiniz. Hatta uygun ve stoklarda bulunmayan EP Kuponu ve Yavrucuk kutusu gibi itemleri satın alarak karaborsa mantığı ile daha pahalı fiyatlara satabilirsiniz. Eğer bu işi yapmak için yeterli sermayeniz yoksa playsel üzerinden Metin2 Yang satın alarak ticarete başlayabilirsiniz.