Metin2 Yang, Won Almak Ban Sebebi mi? | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek

Metin2 Yang, Won Almak Ban Sebebi mi?

Metin2 Yang, Won Almak Ban Sebebi mi?

Metin2 Yang, Won Almak Ban Sebebi mi?

Haberler

05.10.2021 07:35

Gameforge'nin Yayımladığı Metin2 oyununda oyun parası olarak kullanıaln Yang diğer ismi ile Won oyun içerisinde ticaret ve karakterinizi geliştirmek için gerekli itemleri pazarlardan almak için sık kullanılan para birimidir.

Metin2 Yang elde edebilmek oyunda ki imkanlara göre biraz daha zor ve uğraştırıcıdır. Ancak bu yine de imkansız değil oyun içerisinde ticaret yaparak veya karakter kesip görev yaparak'ta yang elde edebilirsiniz. Fakat bu uğraştırıcı süreci ve zaman kaybını yaşamamak için metin2 yang siteleri aracılığıyla yang almakta bir alternatif olarak bilinmektedir.

Metin2 Yang alımında Ban Riski Var mı?

Metin2 oyun kurallarına göre Para karşılığı Metin2 Yang, Won, İtem ve Karakter ticareti yapmak yasaktır tespit edilmmesi durumunda ceza puanına göre uzaklaştırma işlemi yapılır. Özetle Metin2 Won satın almak ban sebebidir ve bu durumun %100 kesinliği yoktur fakat bu riski düşürmek için birden fazla yöntem vardır

Metin2 Yang alımında ban riskini düşürcek yöntemler nedir?

 

IP Adresi; IP Adresiniz 1 numaralı düşmanınızdır, hesabınızın giriş IP'leri farklı olursa yang alışverişi yaptığınız karakteriniz daha farklı bir karakterde gerçekleşirse ana hesabınız risk altından kalkacaktır. IP Adresini değiştirmek için modeminizi fişten söküp tekrar takabilirsiniz.

Ticaret; Yang alışverişlerini ticaretten yapmaya özen gösterin aldığınız her alışverişte ticarete POT Dahi olsa bir item ekleyin.

Yeni Hesap; Ana hesabınızla asla yang alışverişi yapmayın! Won aldığınız hesabınızı tek kullanımlık hesaplarla gerçekleştirin ve hesaplara girmemek üzere çıkış yapın.

Metin2 Yang Alışverişi Ban Süresi Ne Kadar?

Yasa dışı Yang Ticareti sebebiyle hesabınız oyundan uzaklaştırma aldıysa bu ilk ihtar için 5 gün 2.ci ihtar için 15 gün üçüncü ihtar için 30 gün 4.cü ihtar için 90 gün ve 5.ci ihtar için süresiz ban olarak belirtilmiştir. Fakat herhangi bir durumda ilk alışverişinizde dahi süresiz uzaklaştırılmanız mümkündür.

 

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.