Metin2 EP Kuponu Nedir | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Metin2 EP Kuponu Nedir

Metin2 EP Kuponu Nedir

Metin2 EP Kuponu Nedir

Haberler

01.10.2021 04:43

Metin2 EP Kuponu Nedir?

Metin2 EP Kuponu etkinliği hakkında tüm detayları sizler için derledik. Metin2'de Belirli zamanlarda Nesne Market üzerinden satışa sunulan bir etkinliktir. Metin2 EP olarak satışa sunduğumuz Epinleri oyun içerisinde Ticaret ve Pazar üzerinden satışa sunmanızı sağlar ve bu etkinlik oyuncular arası ticareti geliştiren önemli bir avantajdır.
Hesabınızda yüklü miktarda Metin2 Ejder Parası bulunuyorsa bununla EP Kuponu yapabilir ve ticaret üzerinden satışa sunabilirsiniz. 

EP Kuponları
Süre
Satış Fiyatı
Metin2 1000 EP Kuponu1000 EP Kuponu 30 Gün 1300 EP
Metin2 500 EP Kuponu500 EP Kuponu 30 Gün 700 EP
Metin2 100 EP Kuponu100 EP Kuponu 30 Gün 150 EP
Metin2 50 EP Kuponu 50 EP Kuponu 30 Gün 80 EP

Metin2 EP Kuponu ile Neler Yapabilirsiniz?

Elinizde bulunan EP Kuponunu veya hesabınızda yüklü olan Ejder Parasını EP Kuponuna çevirerek oyun içerisinde ticaretten yang veya won ile satabilirsiniz. Elde ediceğiniz yang ve won miktarı ile aynı zamanda metin2 siteye yang sat kategorimizden bizlere yang satarak gelir elde edebilirsiniz. Bu işin ince püf noktalarından birisi olan Metin2 Hapy Hours Etkinliklerinde Bonus ile elde ediceğiniz fazladan Ejder Paralarını hesaplarınıza yükleyip EP Kuponu etkinliklerinde Elinizde bulunan Ejder Parasını EP Kuponuna çevirerek yüksek miktarlarda Metin2 Yang ve Won elde edebilirsiniz.

Metin2 EP Kuponu Nereden Düşer veya Çıkar?

Metin2'de Nesne Market üzerinden satışa sunulan ve belirli tarihlerde sadece satın alabiliceğiniz EP Kuponunu yüksek seviyeli boss'lardan nadir çıkarmak üzere  EP Kuponu düşürebilirsiniz. Bunların dışında EP Kuponunu sadece Nesne Market üzerinden veya Nesne Market üzerinden satın almış kullanıcılardan satın alabilirsiniz.

Metin2 EP Kuponu Alma şartları

Metin2 üzerinden illegal yani yasadışı Metin2 EP Kodu satan kişilerin önüne geçmek için EP Kuponunu satın alabilme ve Çevirebilmek için sadece 6 Aydan eski ve Ork dişi görevlerini tamamlamış hesaplar Metin2 EP Kuponu nesne market üzerinden satın alabilir şekilde bir özellik eklemiştir. Öncesinde tüm hesapların EP Kuponu alabilme şansı vardı ve buda EP Kuponu piyasasını bir hayli düşürmüştü. Yapılan yeni güncelleme ile gerekli şartları tamamlamış tüm hesaplar sınırsız EP Kuponu alabilir.

Yeni hesapların EP Kuponu kategorisine girdiğinde göreceği yazı şu şekildedir; Karakterin için bu kategoride nesneler yok

Metin2 EP Kuponu Ne zaman Gelir?

EP Kuponu Etkinlik tarihleri Metin2 Forum sitesi üzerinden 24 Saat önce duyurulmaktadır. Genel olarak Etkinliğin yapılma sıklığı ortalaması 30 ila 45 gün arasında değişmektedir. Bazı zamanlar 15 Gün'de bir tekrarlansada ortalaması 30 gün ve üzeridir. Çok nadir de olsa EP Kuponu etkinliği yerine farklı etkinlikler getirilerek örneğin Yavrucuk Kutusu Etkinliği bu gibi etkinlikler EP Kuponu etkinliğini erteleyebilir 90 Gün'e kadar uzatabilir.

EP Kuponu etkinliğinde hesabınızda yeterli Ejder Parası yoksa Metin2 EP Kategorimizden Uygun fiyatlı Metin2 Ejder parası satın alabilirsiniz.