Metin2 EP ile Yang Won Üretme - Bu işten Para Kazan | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Metin2 EP ile Yang Won Üretme ve Çevirme Yöntemleri

Metin2 EP ile Yang Won Üretme ve Çevirme Yöntemleri

Metin2 EP ile Yang Won Üretme ve Çevirme Yöntemleri

Haberler

21.01.2022 03:49

Metin2 Yang elde etmek metin2 ep elde etmekten çokça zor ve alması da satmasıda baya riskli meşakatli yollardan geçmektedir.

Son zamanlarda metin2'de artan güvenlik önlemlerinden dolayı oyun içerisinde hile kullanarak veya ticaret yaparak metin2 yang elde eden çoğu kullanıcı oyundan ban yedi ve ciddi zararlara uğradı. Bu işi minimum risk ile yapabilmek ve geliştirmek için sizlere ufak bir yöntem anlatıcağız. Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuzda yang ticareti için kafanızda yeni projeler kuracağınıza inanıyorum.

 

Metin2 EP'i Yang'a Yang'ı Won'a ve Won'u Paraya çevirme!

Metin2'de her gün nesne market etkinlikleri yapılmaktadır ve bu etkinliklerde çeşitli ürünlere indirimler yapılıyor işte bizim tam olarak yapmak istediğimiz şey burada.

Öncelikle Won elde etmek için biraz nakit paraya ihtiyacınız var birimleri tamemen Metin2 3000 EP ve Marmara Yang Alış Satış Fiyatlarına göre belirliyorum.

Öncelikle nesne market üzerinden alabilceğiniz ürünler şu şekildedir; Metin2 EP Kuponu, Metin2 Yavurucuk Kutusu ve Envanter Genişletme

 

Marmara Pazar Fiyatları

Envanter Genişletme: 21M - '' Nesne Markette 15 EP ''
Yavurucuk Kutusu: 75M - '' Nesne Markette 35 EP ''
Metin2 1000 EP Kuponu : 30 Won - '' Nesne Markette 1300 EP ''
Marmara Yang Alış Fiyatı 6.5 TL

Metin2 Yang Alış ve Satış Fiyatları güncel tablosu için tıklayın

 

Öncelikle 2022 Ocak ayı içerisi için yazdığım bu makale ve fiyatlar gelecek tarihte değişeceği için güncel olarak bilgiyi serverlerin içerisinde ki pazarları gezerek öğrenebilirsiniz. Biz sizlere tam olarak ticaretin mantığını anlatıp daha kolay yoldan Metin2 yang elde etmenizi sağlayacağız. Bu sayede elde ettiğiniz yang'ı oyun içi ticarette veya bizim gibi yang alan sitelere satabilirsiniz.

Playsel üzerinden Metin2 EP Kategorisine girip 3000 EP Satın aldığınızı varsayıyorum şuan için 300 TL'ye 3000 EP Satın alabiliyorsunuz. Hesabınıza bu epi yükleyip nesne markete giriş yapın ve alabilceğiniz 3 tür ürünü kontrol edin. Her ay neredeyse gelen EP Kuponu etkinliği detaylı bilgi için Metin2 EP Kuponu adlı başlığımızı okuyabilirsiniz.
3 Ayda bir gelen yavrucuk kutusu etkinliği ve Ayda 1 Kere mutlaka olan envanter genişletme etkinliği. Bu etkinliklerde EP Kuponu alırsanız 3000 EP ile 2 Adet 1000 EP Kuponu ve 26 Adet Envanter genişletme alabiliyorsunuz.

Envanter genişletme pazarda 21M 1000 EP Kuponu ise 30 Won sizin için kaba bi hesap ile 65 Won kadar yang ürettim hemde bunu 300 TL Para ile başardık bunu şuanki kur fiyatı ile bize satarak 422.5 TL para elde edebiliyorsunuz. 

Sadece Envanter genişletme etkinliği ile 10 EP ile envanter genişletme alarak 409.5 TL Kazanabilirsiniz.

Sadece Yavrucuk Kutusu alarak yine 409.5 TL Para kazanabilirsiniz.

Şimdi sizlere ufak bi tüyo daha veriyorum. Her ay belirli zamanlarda Metin2 Hapy Hours etkinlikleri ile yüklediğiniz ejder parasını %20 ile %50 arası bonuslu bir şekilde hesabınıza alabiliyorsunuz. Bu alıcağınız bonuslarlada gelirinizi kat ve kat arttırabilirsiniz.