Metin2 Yang, Won ve EP Nedir? | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Metin2'de Oyun Paraları Olan Yang, Won ve EP Nedir

Metin2'de Oyun Paraları Olan Yang, Won ve EP Nedir

Metin2'de Oyun Paraları Olan Yang, Won ve EP Nedir

Haberler

23.09.2021 08:03

Metin2 oyun paraları olarak bilinen 3 tür oyun parası vardır. Metin2 Yang, Metin2 EP ve Metin2 Won.

Bu 3 oyun parası Metin2 karakterinizi geliştirmek ve ticaret yapmak için kullanılan oyun parası olarak kabul edilmektedir.

Sırayla bu oyun paralarını detaylandıralım.


Metin2 Yang Nedir?

 

Metin2 Yang metin2'de ticaret amaçlı kullanılan oyundaki slotları keserek elde edebiliceğiniz bir para birimidir. Aynı zamanda Yang'ı epin sitelerinden de temin edebilirsiniz fakat yang alışverişini gerçek para ile yapmak metin2 kurallarına göre ban sebebidir. Yang alışverişi yapmadan önce aklınızda bulunmasını tavsiye ederiz.
Karakterinizde en fazla 1.999.999.999 Yang bulundurabilirsiniz.


Metin2 EP Nedir?

 

Metin2 EP uzun olarak Ejder Parası olarak bilinen oyunda ücret karşılığı veya r akundan üzerinden de temin edebiliceğiniz bir oyun parasıdır. Bu ürünü oyunda elde etmeniz mümkün değildir sadece para harcayarak elde edebiliyorsunuz. Fakat yılın belirli zamanları Metin2 EP Kuponu etkinliği sayesinde EP Kuponu satışını yapan bazı oyuncular yang karşılığında EP Kuponlarını satmaktadır. Eğer şansıınz varsa sizde sınırlı olarak satılan bu ürünleri pazarlarda görebilirsiniz.
Karakterinizde istediğiniz Kadar EP Bulundurabilirsiniz.


Metin2 Won Nedir?

 

Metin2 Won oyunda yang stoğunun karakterlere sığmadığını fark eden oyun yetkilileri tarafından çıkartmıştır. Yang ve Won'un pek bir farkı yoktur 100M Yang 1 Won'a eşittir böylelikle karakterler arası ticaret daha rahat bir şekilde yapılmaktadır.
Won'u elde edebilmek için depocuda her 100m için %3 yang karşılığında yani 103M Karşılığında 1 Won elde edebilirsiniz aynı şekilde won'u bozdurmak için herhangi bir ücret edemeden 100M Yang'a çevirebilirsiniz.
Öncesinde bir karakter en fazla 99 Won taşıyabiliyorken oyuncular bunu protesto ederek bu sınırı 999'won'a çıkartmıştır böylelikle karakterler en fazla 999 Won 1.999.999.999 Yang taşıyabilmektedir.