Asil Vandal Kaç VP ? Asil Vandal Kaç TL | Playsell: Pubg Mobile UC, Valorant VP, E-Pin Satın Al WhatsApp Destek
Sepetim

Asil Vandal Kaç VP?

Asil Vandal Kaç VP?

Asil Vandal Kaç VP?

Haberler

26.11.2021 05:45

Valorant son yıllarda piyasaya vuran FPS oyunlarından biri olmayı başarmıştır. Bu derece yüksek ve hızlı bir başarı yakalamasının sebebi daha Riot Games'in oyunlarından biri olması ve Leauge Of Legends ile bir oyuncu kitlesine sahip olmasıdır. Tabi ki sadece bunlardan ibaret değildir. Birinin oyunu sevmesi için oyunda onu çeken bir özelliklere ihtiyacı vardır. Riot Games de Valorant da dikkat çekici özellik olarak silah görünümlerini seçmiştir.

Silah görünümleri normalde basit ve dışarıdan göründüğü kadar olur. Fakat Valorant diğer oyunların yaptığı standart görünümleri biraz daha geliştirerek farklı sonuçlar elde etmiştir. Yaptığı bu yenilikler sayesinde belki de milyonlarca yeni kullanıcı elde etmiştir.Bu görünüm geliştirmelerinden bazıları silahın animasyonları, Mermi doldurma şekilleri ve düşman takımda kalan son düşmanı öldürünce çıkan efektlerdir.

Asil Vandal Kaç VP?

Asil Vandal da en güçlü ve en güzel silahlardan biri olarak sayılabilir. Valorant VP ile alabileceğiniz asil vandalı her zaman satın alamazsınız. Genellikle oyunculara gece pazarlarında çıkmaktadır. Nadirende olsa bazı oyuncuların şansına gece pazarı dışında, 24 saatte bir yenilenen günlük mağazada çıkmaktadır. Oyunun en çok sevilen skinlerinden biri olan Asil Vandalı satın almak için 1775 VP'ye ihtiyacınız vardır. Fakat 1775 VP bulunmamaktadır. Asil Vandal satın almak için 2485 VP yüklemeniz gerekmektedir. Playsel üzerinden indirimli olarak satın Valorant 2485 VP  alabilirsiniz.  

Valorant 2480 VP Satın Al

Asil Vandal Özellikleri Nelerdir?


* Premium skin olarak geçen Asil Vanda fiyatının hakkını vermektedir. Bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.
* ilk olarak 10 radyant karşılığında bir renk olmak üzere Asil Vandala ait olan 4 farklı rengi açabilirsiniz. Her bir renk için 10 radyant gerekmektedir.
* İkinci olarak Asil Vandalı aldığınızda herhangi bir geliştirmeden satın aldığınızdan dolayı görsel efektleri açık olmayacaktır. 10 radyant karşılığında silahin görsel efektlerini açabilirsiniz.
* Üçüncü olarak Asil Vandalın kendine has çeşitli silah animasyonları vardır. Bu animasyonları aktifleştirmek için 10 Radyant harcamanız gerekmektedir.
* Dördüncü olarak ise herkesin hayran olduğu son özellik olan özel bitiriş vardır. Özel bitiriş animasyonun çalışması için karşı takımda son düşmanın Asil Vandal ile ölmesi gerekir. Öldüğü zaman Tepeden bir aslan çıkıyor ve düşmanın ölüsüne hareket yapıyor. Bu özelliği 10 radyant karşılığında açabilirsiniz.

 

Asil Vandal Nasıl Satın Alınır?

Asil Vandalı Valorant VP ile alabilirsiniz. Satın almak için En ucuz Valorant VP sitemizden temin edebilirsiniz. Kendinize uygun bir VP seçin ve Asil Vandalın tadını çıkarmaya başlayın!

Valorant Vandal Silahları hakkında yazdığımız diğer içeriğimizde Valorant Ejder Vandal Kaç VP ve Nasıl satın alınır bunun hakkında bilgi verdik yazıya tıklayarak diğer içeriğimize ulaşabilirsiniz.